Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idősebb férfi,fiatalabb nö...

Murányi Erik kérdése:

Idősebb férfi,fiatalabb nö között 17 -év a korkülönbség.Kinek kell vagy illik kezdeményeznie a tegeződést????”

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan a fiatal nőnek, de én sosem ajánlom fel az idősebbeknek, megvárom amíg ők felajánlják.
2022. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem pont van ilyen ismerősöm pont ennyi korkülönbséggel. Első pillanatból alap volt a tegeződés, soha fel se merült más. Nem a 60-as években vagyunk.
2022. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
protokoll szerint a nő ajánlja fel. Gyakorlatban meg senki sem magázódik, néhány hivatalos helyzet kivételével.
2022. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem munkahelyi viszonyban vagyunk, én simán maradnék a magázódásnál, nekem ez egy teljesen természetes szituáció. Ha mindenképpen muszáj, tegeződni, akkor a nő ajánlja fel.
2022. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

3.-ra.


Normális helyeken magázódunk.

2022. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Az idősebb férfinak szerintem (azaz nekem), hiszen valószínű, hogy a nő nem fogja egyébként tegezve megszólítani. Sajnos már tapasztalat :-/ De természetesen függ attól is, hogy milyen kapcsolatban vannak.
2022. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
A nőnek, bár nekem eszembe nem jutna egy 17 èvvel idősebb vèneberrel tegeződni.
2022. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7.-re.


Mertehányévesvagye?

2022. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dzsoki ***** válasza:
Igen,a protokoll. 58 évesen,én is barátkoztam egy 40-es nővel. Mivel már többedig alkalommal kávéztunk együtt,protokoll ide vagy oda,én ajánlottam fel. Egyébként az volt a válasz,hogy arra várt,hogy én fogom felajánlani,hiszen ő,sokkal fiatalabb. Szóval,nehéz kérdés. Nem ismerte ezt a protokollt és életkor miatt,arra várt,hogy én ajánljam fel. Vagyis,előfordul,hogy az idősebb férfi várja a fiatalabb nőtől,a protokoll miatt,a fiatalabb nő,meg az idősebb férfitől a kora miatt. Amikor már nagyon kínos,a férfi fogja felrúgni a protokollt.
2022. máj. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!