Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Középiskolai tanévzáróra...

Középiskolai tanévzáróra mehet kísérő?

Figyelt kérdés
Szokott lenni közös ünnepség az aulában, aztán az osztályteremben átadják a bizonyítványt. Valakit vinnék magammal, mert nem szeretem az ilyen felhajtásokat és jobban érezném magam ha lenne velem valaki. Általában nem szoktak ott lenni mások, utoljára általánosban ácsorogtak ott szülők, de az más történet.

2022. máj. 12. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez gondot kéne jelentsen. Max. együtt menjetek be, hogy a portás ne kavarjon.
2022. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm anyukája ment egyszer, a lányát nézte meg, hogy átveszi a könyvjutalmát. Mivel nálunk 5-8 osztály is volt, ezért az ő szüleik jöttek, főleg a kicsiké. A nagyobbaknál nem volt tilos, de ott ritkábban jöttek a szülők.


Benti tanévzárón volt, hogy én be se fértem a terembe ahol az igazgató mondta a beszédet, kint álltam a terem előtt, akik körülöttem voltak beszélgettek szóval egy betűt sem értettem, de az ilyen eseményeken amúgy sem figyeltem. :D


Főleg akkor volt a jó, amikor a 35 fokban ott álltunk ünneplőben még általánosban, a gyerekek sorozatban ájultak el, az igazgatónőnek meg szájmenése volt.

2022. máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

"nem szeretem az ilyen felhajtásokat"

Akkor ne csinálj belőle még nagyobbat azzal, hogy kísérőt is viszel...

2022. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!