Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3 különböző időpontban és...

3 különböző időpontban és helyen futottam össze egy csávóval. Ideje lenne lassan a sors jelének vennem?

Figyelt kérdés

Egyszer a bankban láttam azt hiszem, másik két alkalom tömegközlekedésen volt (egy nap két különböző időpontban). Aznap első találkozáskor mintha mosolygott is volna.

A bankban tavaly nyáron láttam, legutóbb pedig áprilisban. Ezt megelőzően sose láttam még.



2022. máj. 16. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Ha a lépcsőházban naponta köszön neked reggelente a lent cigizo alkesz az is jel?

Vele 1000bszer találkozol.

2022. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az más, gondolj bele. Nagyváros, ismeretlen mégis ugyanott, ahol én. A szomszéd nem meglepő, inkább az lenne a meglepő, ha nem lenne ott.
2022. máj. 16. 18:40
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 1 éves távlatban 3 alkalommal láttál egy adott embert és ez neked a "sors" jele? :D


Kicsi az ország, a közvetlen környezeted még kisebb, az azonos környezetben mozgó emberek jelentős részével össze futsz életed során.

2022. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És emlékszel is rá?
2022. máj. 16. 18:43
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Annak tekintheted ha tetszik a csaj és ez egy löketet ad arra, hogy hívd el őt valahová.


Nekem is volt hasonló, mondjuk remélem nem jel volt. Mivel volt idő amikor a volt osztályfőnökömmel találkoztam vagy 3X (persze suli kívül). És ő 45 év fölött lehet + meleg vagyok.

2022. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Te emlékszel minden egyes emberre akivel találkozol? Nem.

A 90% fel sem tűnik, akkor sem, ha amúgy rendszeresen látod őket.


Nyilván te azért emlékszel rá, mert már első alkalommal nedves lett a bugyi így próbálsz belemagyarázni mindenféle hülyeséget a véletlenekbe megmagyarázva, hogy ő az igazi... :D

2022. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jel, neked egyszerűen bejön a pasi, ennyi. Háromszor találkoztatok, arra is emlékszel, hogy tavaly nyáron láttad. Egy teljesen vadidegent megjegyeztél. Hány percig leshetted?:D
2022. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint amikor vásárol a család egy bizonyos márkájú autót, és onnantól kezdve rengetegszer látja azt a típust szembejönni az utcán. Azt veszed észre, amire jobban figyelsz. Lehet, hogy 20 másik ember van, akivel meg egy éven belül 15-ször futottál össze, csak nem figyelted, mert nem jön be neked.
2022. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy emlékszem, már akkor is úgy nézett…
2022. máj. 16. 18:58
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
xD
2022. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!