Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valaha részed sorssze...

Volt már valaha részed sorsszerű találkozásban?

Figyelt kérdés

Miből gondolod, hogy az volt? Ha van kedved, elmesélheted a történetet! :)

(Nem ezoterikus kérdésnek szánom)



2022. ápr. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mit veszünk annak és mit nem? Jól jönne pár példa.
2022. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt az utolsó csajommal, de igazából logikus magyarázat is volt rá hogy találkozunk, szóval utólag nem mondanám :d
2022. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Igen, volt egy nagy szerelmem akivel még sulis időszakban ismerkedtem meg.De csak kerülgettük egymást, sajnos nem jött össze a dolog.Később sokszor összefutottunk , jelentéktelen véletlen formájában.Na meg volt többször is olyan mikor tudatosan mentem arra, amerre lakik és úgy láttam.

Aztán később egy teljesen váratlan szituban találkoztunk.Szerintem egyikünk sem számított rá.Én a munkahelyemről mentem el egy kötelező orvosi vizsgálatra,a cég le volt szerződve az adott egészségügyi céggel, és ő meg ott dolgozott.Bementem, leültem, vártam, egyszer csak ott termett előttem. Eléggé ledöbbentem.Ezt olyan sorszerűnek gondoltam.Hisz egy viszonylag nagyobb városban élek, ahol rengeteg cég van, és pont így alakult hogy akkor és ott összefutottunk.Én pont oda mentem ahol ő dolgozik.Ráadásul akár épületen belül is elkerülhettük volna egymást.Mégis egymás elé kerültünk...sorsszerűen :)

2022. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 valami ilyesmire gondolok, mint a #3.
2022. ápr. 29. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Minden talinak oka van, amit lehet épp akkor nem-, hanem csak később jövünk rá az okora.
2022. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen volt, de a sors ezúttal inkább leckét adott mint ajándékot. Életemben nem voltam ennyire szerelmes mint ebbe a lányba. Nagyon sokat tanultam a dologból nekem min kell változtatni a jövőben, és azt hogy mik azok a jelek amiknél a jövőben fejvesztve meneküljek.
2022. ápr. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!