Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Amber Heard...

Szerintetek Amber Heard mennyire ásta el magát a "rajongók" szemében? Hogyan lesz ezek után karriere? Nem rossz neki, hogy kb. senki se fogja őt soha sem kedvelni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 10:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Megússza, pussy pass.
2022. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

Még nem tudjuk hogyan ítélnek az esküdtek és a bíróság.

Egy biztos egyik sem volt százas ebben a kapcsolatban, évekig gyötörték egymást. Már kezdem azt érezni, hogy Depp mellett túl elfogult a tábor, mindamellett, hogy a csaj erősen bűnös.

2022. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit mindkettő kettyós szerintem, de a csaj azért a metoo-t meglovagolva alaptalanul tette tönkre az exét.

Szerintem itt a nő a bolond inkább.

2022. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Még nem tudjuk hogyan ítélnek az esküdtek és a bíróság."


Most ez nem is lényeges, én arra gondoltam, hogy nagyon sokan megutálták emiatt Amber Heard-öt. Azért ez elég sz.r lehet neki, bár szerintem megérdemli. Csak érdekelne, vajon ezekután milyen lesz az ő megítélése, hogyan lehet ezek után karriert építeni.

2022. máj. 17. 10:53
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem abból a pár millió dollárból simán eléldegél majd valahogy. Az ilyeneket nem kell sajnálni egyáltalán, van pénzük dögivel.
2022. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Dehogy sajnálom :D
2022. máj. 17. 10:58
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Alapból nem értem honnan a rajongótábor, az egész ügy nélkül is egy tehetségtelen, überfos színésznő.
2022. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7

Ezt igen jól bizonyítja a tárgyalásokon is. Azok a műsírások...

2022. máj. 17. 11:30
 9/23 anonim ***** válasza:
42%

Nem saját magát ásta el.


És nem fogja megúszni, élete végéig rajta marad ez az eset. Ami nem feltétlenül olyan hihi-haha jó dolog, tekintve hogy mi mindent tudunk a helyzetükről. A csordaszellem ami a közvéleményt formálja, ebben az esetben mellé lőtt, ami nem csak Amber számára lesz rossz, hanem rengeteg áldozat számára is.


Ha egy kicsit is érdekel hogy hogy néz ki az ügy nem a #Justiceforjohnydepp megszállottak szemszögéből akkor olvasd el ezt a cikket:

[link]

2022. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

2-es vagyok, nem tudom miért lett lehúzva a válaszom.

Annyival kiegészíteném, hogy mindkettőn rajta marad a bélyeg...jó sok évnek kell eltelnie mire rehabilitálódnak már ha ez egyáltalán megtörténik.

Max elhívják őket ide forgatni mint Kevin Spaceyt....

Tudom, hogy sok millió dollárról van szó, de egyszerűen Amber is elég brutális dolgokat állít pl. vodkásüveggel megerőszakolós történet.

2022. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!