Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lost rajongók, mit gondoltok...

Lost rajongók, mit gondoltok a Cerberusról (fekete ruhás ember/füst szörny, jó volt vagy rossz?

Figyelt kérdés

Az én véleményem az hogy nem volt az hiszen már több száz éve a szigeten élt mert az őrző a testvére nem engedte elmenni a szigetről mint ahogy a mostohaanyja sem, pedig már 13 évesen rájött hogy van más is a tengeren túl...

persze a célja eléréséhez megölt pár embert, de csak önvédelemből


2014. máj. 8. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó.
2014. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te is végig láttad a sorozatot vagy csak úgy mondod a kérdésemből kiindulva?
2014. máj. 8. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése szerintem. Nézhetjük rossznak, hiszen embereket ölt. Hazudott, manipulált és elérte hogy megölesse testvérét ezzel kiutat biztosítva magának a szigetről.

De ugyan akkor szerintem lehet akár jó is. Hiszen ahogy te mondtad, Jacob nem engedte el a szigetről és ő minden áron elakart menni onnan és ő csak azt tette amit tennie kellet a célja érdekébe. De szerintem az írok rossznak szánták, hiszen nem hiába volt mindig fekete ruhába. Jacob pedig fehérbe. De nem tudom. Mindenki máshogy látja szerintem.

De nem tudom emlékszel e arra a részre amikor Jacob és a testvére beszélgetnek. Ülnek a hegy tetőn vagy valami ilyesmi helyen és Jacob ad neki egy üveg bort, és az is azt jelképezné hogy ő az üveg és a tesója a bor, a megtestesül gonosz amit fogsában tart az üvegbe/szigeten.

Erre bedühödik MIB és összetöri az üveget ezzel jelképezi azt hogy kiszabadul. Ismerős a jelente??

De csak azt tudom mondani, hogy nézőpont kérdése.

2014. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!