Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az vajon mit jelent, ha a...

Az vajon mit jelent, ha a lány az első randin lesmárol, és kiderül, nem is csókol jól?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, mit jelent az ha a lány már az első randi közepén megcsókol, nyújtja a száját, de nem csókol jól.. mert egyszerűen nem adja bele azt amit szeretnék egy lánytól...

Ez mit jelent?

Biztos jelent valamit, mert már 2-3-jára fordul elő.



2022. máj. 17. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát b+.


Azt jelenti, hogy még nem csókolózott sokszor.


Hány évesek vagytok, 15??

2022. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen nem adja bele azt amit szeretnék egy lánytól..."

Szóval szerinted nem csókol jól, mert nem tudja kitalálni hogyan szereted?? Jól van neked sem lesz mostanság senkid...

Esetleg ha visszacsókolnál úgy ahogy te szeretsz akkor a lány másolná a technikád (sokan alkalmazkodnak a partnerhez ilyen téren).

2022. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De értitek, ide jön fel rinyálni a csajról, hogy lehet valaki ekkora lúzergyerek...
2022. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fu ne értsetek félre, én csak jót szeretnék abszolút, és nem tudom a legjobb mi lenne ha én csinálnám úgy ahogy ő? Vagy úgy ahogy én (is) szeretem, ezt már 10-nél is többszőr bebizonyosodott!🙂

Szóval úgy csináljam ahogy én szeretném, vagy úgy ahogyan ő?

(Én eddig a kettő között állok:)

2022. máj. 18. 01:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb csináld ahogy te szereted, aztán a lány majd eldönti neki bejön-e és alkalmazkodik vagy esetleg mindketten "egymáshoz szoktok", mert szerintem ez a leggyakoribb, hogy közösen fejlődtök úgy ahogy mindkettőtöknek jó.
2022. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!