Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Buliban lesmároltam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harukoo kérdése:

Buliban lesmároltam egy srácot aki a volt "fiúm" haverja?

Figyelt kérdés

Sos kérdés lenne..

Tegnapi buliban szinte mindenki részeg volt.. Viszont olyan este 10 körül megérkezett a volt crushom meg 2 helyes haverja.Többször odajött a (most nevezzük) Gyurika hozzám és megölelt meg irtóra elkezdett mosolyogni rám. Én meg megkérdeztem, hogy fog-e emlékezni. Erre azt mondta igen és megpuszilta az arcom. Én erre meg lesmároltam, láttam, hogy nem igazán akarja így abbhagytam. Btw miútán elment letörölte az ajkát.. XD És a legrosszabb, hogy ELSŐ csókja volt.. A volt crushom (Ő meg most legyen Áron) meg féltékeny lett, mert Gyurika elmondta neki. Áron meg nagyon pletykás és félek attól, hogy miket fog terjeszteni suliban.. Szerintetek mit csináljak?


Gyurikától azóta sokszor bocsánatot kértem és holnap majd beszélünk is..



2020. jan. 20. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Mostmár nem igazàn tudsz mit csinálni...
2020. jan. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Harukoo névvel angol szavakat használni kellemes kulturális szinkretizmus!


Egyébként amit meg lehet tenni - bocsánatot kérsz, beszélsz a fiúval - már megtetted, meg fogod tenni, hogy a dolog kihez és hogyan jut el, már nem rajtad múlik. Esetleg beszélj "Áron"-nal, hogy ne terjessze a dolgot, mert számodra kellemetlen.

2020. jan. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
CRU$H BITCH
2020. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így jártál

Maskor vigyázz a szádra

2020. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!