Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket ért már utcán vagy...

Titeket ért már utcán vagy tömegközlekedésen valamilyen komolyabb atrocitás?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan kezeltétek, és mi lett a vége?

2022. máj. 17. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Elhessegettem a madarat.
2022. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Vonattal mentem suliba egy megálló. Egy cigány gúnyolt, meg leköpött. Én az ajtónál álltam, egyszer csak bepipultam, hirtelen nagy lendülettel kinyitottam az ajtót, a cigányt a kabátján jól megmarkoltam, szintén izomból egy lendülettel megrántottam az ajtó felé, kiesett a vonatból. 90 el ment a vonat kb, nem hallottam felőle többet. Amúgy nem látta senki ami történt.
2022. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Miért kellett lepontozni a kettest?! Egy Hőstettet hajtott végre, az összes ilyennel ezt kéne csinálni.
2022. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4%
2 es vagyok, és ez már több mint 20 éve volt.
2022. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Kb tíz éve a villamoson megpróbálta felgyújtani a hajamat egy ránézésre hajléktalan és szellemileg visszamaradt fickó. MR nem is emlékszem miért nem tette meg végül, asszem valaki rászólt és verbálisan nekiesett annak az illetőnek. Leszálltam a járműről, mielőtt kés is előkerült volna.
2022. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

Ha keresed a bajt, vagy nőként úgy öltözöl akkor van gond.

31 éve élek Ózd hétesteleptol 400 méterre még soha nem volt semmi.

2022. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%

Hát,komolyabban nem volt gondom.

Mivel verekedésben nem megyek bele,volt már olyan hogy S..feje nekem állt kemenykedni..

Én meg ott hagytam a fenébe,minek verekedjek?

De amúgy mostanában hordok magamnak mindig amivel megtudom magam védeni.

2022. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%

Kutyával is utazom, szóval gyakran kapok beszólásokat, de azért gyakran kedvesek velünk.


Múltkor a kutya lefeküdt, békésen pihent, én olvastam, aztán valaki megjegyzést tett, hogy olvasgatás helyett esetleg törődhetnék a kutyámmal.


Valaki arra tett megjegyzést, hogy miért nem fogom kézben a kutyát a végállomásig.


Többen is kérdezték, hogy a kutyám meg fogja e harapni őket (a kutya szájkosárral utazik a bkk szabályzata szerint).


Volt aki azért szólt, hogy a kutyára nem kéne a szájkosár, mert szenved benne (megint csak bkk és máv szabályzata miatt volt rajta).


Viszont ugyanúgy voltak kedvesek.


Volt aki átadta az ülőhelyét, mert kutyával utaztam.


Volt aki jött simogatni, gügyögni neki.


Volt aki a vonaton segített a leszállásnál.


És amikor egy b.nkó sofőr leszállítatta volna a kutyámat, az összes utas kiállt értem.

2022. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Budapesten, félreesőbb helyen járva, villamoson utazás közepette egy mögöttem ülő intenzíven pigmentált tizenéves nyikhaj minden ok -és előzmény nélkül arra a következtetésre jutott, hogy a társaságát élvező két nőnemű, szintén intenzíven pigmentált véglényt azzal tudná leghatékonyabban elkápráztatni, és tiszteletet ébreszteni bennük, ha kinéz valakit a villamosról, és kötekedni kezd vele.


Én lettem a kiválasztott.


Szóban kezdett ócsárolni, én a villamos elejében álltam, ő ugye mögöttem ült a fajtársaival. Válogatottan ócsárolt csak úgy, véletlenszerűen, persze mindent hallottam, de nem foglalkoztam vele.


Majd egyszer csak azt mondta, "figyeljétek, leköpöm."


Meg is tette.


Na ezen már meglepődtem, megfordultam, és tájékoztatását adtam annak, ha ezt mégegyszer megismétli, és a magatartása változatlan marad, akkor elismeréssel díjazom majd a teljesítményét.


Az illető erre felpattant, majd kontaktusba kerülésünk után mégis sietősen foglalt helyet, amely eléréséhez a vetődést választotta, dentálesztétikája látványos romlásra került, szája pedig levet eresztett.


Háromfős csapatuk dominánsabb nősténye Józsefvárosi szuvenírként szerzett táskáját támadófegyverré avanzsálva lépett fel urának az esztétikai károsodását számonkérni, de szellemi nívója okán nem tudtam kommunikációs kapcsolatot fölvenni vele.

2022. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDD
2022. máj. 17. 20:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!