Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket ért már utcán vagy...

Titeket ért már utcán vagy tömegközlekedésen valamilyen komolyabb atrocitás?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan kezeltétek, és mi lett a vége?

2022. máj. 17. 17:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
Engem fogdostak fényes nappal hátolról. Én reflexből adtam hátra egy öklöst, asszem valahova gyomor alá ment, de nem ott találtam el, ahol szerettem volna.
2022. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%

Igen, több alkalommal is. 2007-ben például hónapokon át követett, fenyegetett és zsarolt pénzügyileg egy 30-32 év körüli férfi az utcán, rettegésben tartott, de egyszer meglátott apámmal együtt, és abbahagyta.

2010-ben pedig a buszon (Budapesten) tévesen ellenségének és (szintén tévesen) cigánynak nézett egy 65-68 év körüli férfi, aki magas és vékony termetű volt, rövid/tüsi ősz hajjal, borostával. Ő nagyon durván fenyegetőzni kezdett, és rendkívül rondákat mondott. Odaült mellém, beszorított az ablaküveghez, de végül szerencsére leszállt.

2022. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
#9 Aranyember vagy, szétröhögtem magam. 😂😂😂👏🏻👏🏻👏🏻
2022. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

A másik dolog ami emellett ért még, az az az eset volt, amelynek során majdnem halálra gázolt egy tipikus Béemvés.


Zöldre váltott lámpa hatálya alatt igyekeztem átkelni a járdasziget átellenes pontjára, mikor váratlan módon egy ezüstszürke Béemvé lépett be száznegyven kilométernper órás sebességgel a képbe, úgy döntve, hogy gyorsabb átkelést biztosítana számomra azzal, hogy utazásra invitálna a szélvédőjén.


A meglepetéstől visszahőköltem, és elengedtem a parasztot, az illető úr viszont letekerte az oldalsó ablakot, és családfakutatás keretein belül éreztette véleményét, mely szerint ő érezte magát veszélyeztetve azzal, hogy egy szabályszerűen közlekedő gyalogos élő célpontként a kocsija elé mert kerülni, ezzel számára akadályt biztosítva, és a vezetést megnehezítve.


Annyira berágott az úriember, hogy a sarkon látványosan félre is állt, hogy idejöjjön hozzám veszekedni, és elégtételt vegyen. Kiszállt az úriember, és felém indult. Intenzíven pigmentált, fekete napszemüveget orrán egyensúlyozó, nagydarab, kigyúrt Hajdú–bojler kezdett robogni felém.


Na akkor őszintén megijedtem, napvilágra kerítettem a mellényzsebem rejtekéből egy tizenhat centis vadászkést, szinte öntudatlan, ösztönös indíttatásból.


Az úrnak bizonytalanná vált a járása, és egyre sűrűbben alkalmazott keresztlépéseket. Zavartan kezdett viselkedni, komor arckifejezése hirtelen elszenderült, majd a kocsijához való visszatérés mellett döntött. Izgatott élettársa türelmetlenül érdeklődött: "Levegőzni voltál, Géjza!?"

2022. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
A IX.kerületben mentem egy haverral szórakozni. Az utcán belénk kötottek a cigányok és megvertek. Utánunk szaladtak és engem hátulról lerugtak, vagy leütöttek. Semmi szóváltás nem volt előtte.
2022. máj. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Vonaton fülkében ültem egyedül, megállunk, beült egy pár napbarnított, akcentussal beszélő "magyar".

A csaj elment wc-re, a srác megpróbált felszedni. Ignoráltam. Átült mellém, átkarolt, ellöktem magamtól amennyire tudtam és rászóltam, hogy hagyjon békén. A csaj bejött, a pasija ott ül az én oldalamon, rámszólt hogy "ne fogdossam a pasiját". Tessék? Ez nem hagy békén. Kaptam tőle egy pofont, mert agyi szinten zéró. Lefogtam a kezét, elkezdett üvölteni velem, hogy hogy merem. Nekem is elegem volt már, kiabáltunk egymással amíg előkerült egy ellenőr és megkértem, hogy fülkét cserélhessek mert zaklatnak.

"Hogy mi zaklatjuk ? Rámászott a pasimra"

Aztak... kutya meg a macska.

Szerencsére az ellenőr gyors volt, közénk állt és kivezetett a fülkéből, az út Pestig nyugis volt egy öreg pár mellett másik fülkében. Keletiben leszállásnál nekemjött vállal, nem is reagáltam semmit, hagytam a francba.


Nem éri meg.

2022. máj. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
nőként úgy öltözöl - hogyan? Merthogy engem hosszú farmer-pulcsiban próbáltak berángatni egy bokorba, hogy megerőszakoljanak, innetől kezdve menj a pokolba az áldozathibáztatásoddal.
2022. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát,nem velem történt,de szerintem megér egy említés;

Amikor mentem volna vonattal nem tudom hova,úgy Bizti 10 éve...

Na Mind1, felszáll 2 csávó,total felrúgva,és úgy fél óra múlva verekedtek.

2022. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
51%
#16 mármint a srác pofozott meg vagy a csaj ? Öltözködés? ha jó a tested akkor mindegy nekik
2022. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
38%
Kőbányán elaludtam részegen és sajnos a szopófantom áldozata lettem😵
2022. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!