Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem tudnak...

Az emberek miért nem tudnak őszinték lenni azokhoz akikre nem kíváncsiak? Egyáltalán miért kell az élethez kötni valakit akinek már élni sincs kedve?

Figyelt kérdés

Konkrétan már az a bizonyos hócipőm is tele van az életemmel, a családomon kívül senki de senki nincs akit egy kicsit is érdekelnék, hiába próbáltam mindenkivel barátságos, nyitott, segítőkész lenni világ életemben, mégis alsóbbrendűnek könyvelt el minden élő ember, legfőképpen a korosztályom, bárkivel próbáltam ismerkedni vagy barátkozni három mondat után leráztak. Ennek a tetejébe már jó ideje beteg is vagyok, semmi kilátásom egy jobb életre, szóval elegem van.

Ehhez képest amikor például osztálytalálkozón voltam (de minek?) idén, mindenki nyomta a nagy támogató dumákat hogy majd jobb lesz, lássam pozitívan a dolgokat, örülnek hogy ott vagyok, ne adjam fel kitartás meg a fene tudja milyen közhelyes ostobaságokat. Aztán meg mikor 1-2 emberre utána írtam Facebookon, mindegyik vagy el se olvasta, vagy levakart valami indokkal hogy épp miért nem tud/akar velem semmit se csinálni. Addig jó voltam amíg ott voltam meg amíg volt hasznuk belőlem (én fotóztam), utána meg mint aki sosem létezett, vagy csak egy kolonc.

Kérdem én, miért nem lehet egyenesen a szemembe mondani akkor hogy nem kíváncsiak a társaságomra, hogy undorodnak tőlem és hogy hagyjam őket békén sose lássanak többé? Miért kell a szemembe hazudni, meg tenni a szépet csak azért mert "úgy illik"? Ha tényleg kedvelnek meg hiányoztam nekik akkor ugyan miért nem keres senki utána? Miért nem érdekel senkit hogy vagyok, miért nem akar senki sehová eljönni velem, vagy akár csak beszélgetni a neten? Mire jó ez a színjáték? Sokkal jobban fáj így a hitegetés, mintha egyenesen a szemembe mondanák ami úgyis kiderül utána, hiszen nem vagyok hülye.

Meg a másik, hogy ha akár csak valami utalást teszek rá hogy elegem van már az életemből, rögtön jön a sápítozás hogy ne is gondoljak ilyenre, értékes ember vagyok meg jobb lesz fel a fejjel nem szabad feladni, itt is a szokásos kamu szövegek. Mikor úgysem lesz jobb, ráadásul ezt jelentős részben köszönhetem pont ezeknek az embereknek akik lelkileg egy ronccsá tesznek. Nekik mi a franc hasznuk származik belőle hogy kötnek az élethez mikor úgysem foglalkoznak utána velem, én viszont szenvedek tőle?



2022. máj. 19. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nincs velük közös témájuk, unalmas vagy számukra, vagy más ember, tevékenység fontosabb.


Hiába hisztizel, nem találtál még olyan embereket akiket érdekelnél, ez megesik. Nem akarnak bunkók lenni, hogy megmondják, hogy "többet nem akarok veled beszélgetni, szia", mert utána kérdeznéd miért, akkor meg el kellene mondaniuk, hogy unalmas vagy, vagy épp szánalmas az ilyen dolgaid miatt. Lehet pont ez a bajuk veled, hogy ennyire negatív vagy és lehúzod őket lelkileg, nem véletlen kerülik a társaságodat.

2022. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az onbizalmadon, a mentalis allapotodon es a pozitiv hozzaallasodon kellene kicsit dolgozni.

Nem biztos, h azert vakart le, mert " nem kíváncsiak a társaságomra, hogy undorodnak tőlem és hogy hagyjam őket békén sose lássanak többé". Lehet, h nagymamaja korhazba kerult elozo este, a noverenek gyereke szuletett, a harmadik depresszios, alig birta osszeszedni magat az osztalytalalkozora. Nem kell egybol magadban keresni a hibat.

Amugy ilyen mindenkivel elofordul, altalaban mindenki el van foglalva a sajat eletevel, nem jelent semmit. Te menj csak tovabb, biztos lesz olyan, akit erdekelsz es belefersz az eletebe.

Azert tesznek lelki ronccsa, mert masoktol fuggsz erzelmileg, masokhoz, masok visszajelzesehez kotod az onertekelesedet.

Amugy nagyon rossz, lehuzo erzes azt hallgatni, h minek elsz stb. Hidd el, nagyon sok ember kuzd azzal, h a viz felett tartsa a fejet, ezert nem orulnek a tarsasagodnak, mert magukra sincs erejuk, nem, hogy rad. Mindenkinek megvan a sajat keresztje.

Kicsit olyan, mintha masoktol varnad, h ertelmet adjon az eletednek, de ezzel terhet raksz mindenkire, ezt nem akarjak vallalni.

2022. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Finom udvariassági beszélgetést folytattak veled aminek nem lett folytatása. Jobb lett volna ha az mondják "Unalmas alak vagy és nem akarok veled beszélgetni, kérlek ne keress!"?
2022. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Azért a fő kérdés elég masszív az élni nem akarással.


Én például azért nem vagyok őszinte, mert ha például itt kifejtem, hogy ha nem akarsz élni pusztulj el, szíved-joga. Akkor kapom az áldást mindenkitől, hogy segítségre szoruló emberbe ne rúgjunk, meg inkább támogassuk.

2022. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ráadásul az a baj, az ilyen agresszív kismalacok ha a szép szóból nem értenek, a csúnya szóból sem értenének, és csak vitát generálnának kifejtve a torzult világnézetüket a normális embert elhordva minden szarnak.


Vitázni meg minek vitázzunk valakivel akit amúgy leszarunk?

2022. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hgwell ***** válasza:
0%

Magyarország.Ne várj sokat idehaza.

Korod es nemed?

En 35F.

En is kezre varok es nehezen tolom a kereket.Esely nincs arra, hogy barki is segitsen.

Mindenki Petőfit utánozza csak szavalnak meg gazdagok akarnak lenni.

Pl.: azt mondjak inflacio van az is csak azert mert cegek nyilnak es annyi ceg van amelyik ugyanazt csinalja csak maskepp, hogy a konkurenciara valo torekves egyik arhoz igyekezteti a masik arat ami kompenzalja a merleget es a reklamceg ezert felemeri az arat igy a nyomda megint arat emel majd a morzsabol kihagynak egy kis kakaoport es tobb "fröccs"-öt nyomnak bele mint adalekanyag a termekbe (a morzsa is 3honapos) mindezek utan 50grammal csokkennek a zacsis kekszek vagy a fele meretuve valik a turosbukta de az áruk a duplaja lesz es a bereket viszont minimalizaljak az arakhoz kepest ,hogy tűnjön emelés volt a bérben (berrel szemben a termek ara 100%al nőtt) majd egy evben tóbbször kijelentenek 10%-os emelést egyreszt a berre egyszer masreszt a termekre tobbszor majd a vegen 'egybol a szajban olvad nem a kezedben' szlogen reklamjaval csufot űz az elit tarsadalom a markánsnak tűnő hátrányosoknak miszerint 1db napolyi(rossz minoseg 10gramm) 500 ft. Szólok! : a csomagolásból már ki se vedd mert a levegőn bomlik a termék vagy egy melletted elsetalo mar ki is nyitotta a szajat hogy oda párologjon.

Ami fontos, az 5ft erteku termek eloallitasabol 50.000.-ft-ert adjak a termeket egy szlogennel es reklammal, hogy ő hozzájuk a !minőség! erdekeben a gazdagabb elit tarsadalom jöjjön.

Nem hiába zártak be az ettermek es kavezok az egesz vilagon egy idore.

A kórházban és humán erőforrás irodákban es konyhajaikon mindig készen állva várnak a "killermeglepetesek".

Hozzáteszem egy kórházi dolgozó most 4órát dolgozik heti 2X.

Egy korhazi dolgozo regen 12-16órázott.

Es nem kellett időpont.

Tehát annyi, hogy lustulni akarunk es mindent lesz@rni mert a kutatokat keretrendszerhez kotik a palyazatok es teljesiteseik erdekeben igy eleg gyorsan haladunk a Drakula grof fogai közé és a végén már saját magunktól ülünk bele a karóba nem kell abba húzzanak minket.

Egyébként a férfiaknak nagyobb luka van mint a nőknek meg péniszük van női mellel es olyan mint egy nő de nem mondhatod , hogy férfi vagy nő mert ő azt akarja semleges legyen, tehat figyelemfelkeltessel buzditja a tomeget, hogy a siggébe legyenek szívesek.

Valaki a vilagban csak nevetni van aki csak sírni akar es van aki létezni sem.

Ha választani lehetne te is azt mondanád nevetni akarsz.

(Aki neked ezt írta, az létezni sem)

Így értékeld!

2022. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hgwell ***** válasza:
0%

Nehezen eső falatokra gyorsan marnak a sejtek. (BritniSpricc)

Ne vedd el magadtól a hangodat Isten nem azért adta, hogy attól megfosszon téged.

Van aki őszintén várja valahol csak lehet nagyon messze van tőled...valamiért..hidd úgy és vágyakozz rá, hogy a közelben van.

2022. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!