Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért állnak az emberek még...

Miért állnak az emberek még ezután a kijelentés után is Johnny Depp mellett?

Figyelt kérdés

[link]


Már mint én Amber oldalán sem állok, de ez a pasi sem egy szent.


2022. máj. 21. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Meddig fogtok még ezzel a két tökkelütöttel foglalkozni, nincs életetek?!
2022. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert a legtöbben nem egy kijelentés alapján szoktak megítélni embereket.
2022. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Mert ő jack sparrow kapitány!! nem tudtad hogy neki mindent szabad, és minden egyes szava és tette tökéletesen racionális és indokolt?

butuska kérdező, még az is jogos lenne, ha felállna a tárgyalás közepén, és ott helyben verné szarrá ambert.


Amúgy sok ilyen kijelentése volt már magán a tárgyaláson is, de privát hangfelvételeken is, és szöveges üzenetekben is,szoval nem tudom hogy miért pont ez okozna pálfordulást. Deppike nem csinálhat rosszat, túl sokan szeretik őt ahhoz.

2022. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert az emberek egy része értelmes. Az érintett egy viccet tolt be. Ha tetszik, ha nem, ha a stílusod, ha nem, ez egy vicc. A másik érintett ténylegesen sáros.


#3: Unalmas, hogy az oldalon lévők fele incel, a másik meg frusztrált férfigyűlölő nő. Miért nem kerestek valamilyen hobbit?

2022. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ki milyen ember, de én ezt nem találnám viccesnek. Fogadok ha én kiírnék egy kérdést arról, hogy a párom ezt mondja, meg hogy a holttestemet megerőszakolná, egyből mindenki azt írná, hagyjam ott a párom.
2022. máj. 21. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem is kell, hogy valamit viccesnek találj, hogy ne gyűlölködj miatta.
2022. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

A kutyát nem érdekli, hogy te mit találsz viccesnek. Le lett írva olyan szinten, hogy egy ovis is megértse, neked mégsem ment: Ha tetszik, ha nem, ez egy vicc.


Az meg, hogy itt mindenre azt írják, hogy szakíts, megint más kérdés.

2022. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

#4 Nem értem a logikádat (már ha létezik egyáltalán.) - miért férfigyűlölet, ha nem vagyok hajlandó tövig bekapni egy olyan férfi farkát aki a saját szavaival vallott be testi sértéseket, és felvétel van arról hogy elmebeteg módjára könyörög a csajnak, hogy vagdossa meg?

Hol az értelem egyrészt ennek a már kétszer éltélt selejtnek a teljes védelmében, másrészt abban, hogy

minden egyes férfi gyűlöletének látni ezt a helyzetet, ami?


Az emberek többsége pedig nem értelmes. Ez minden egyes alkalommal kiderül, amikor a tömegek nyilvánítanak véleményt valamiről.

A tömegek véleménye mindig sekélyes, leegyszerűsített, érzelemvezérelt, az adott téma komplexitását teljes mértékben át nem látó.

Egyéni szinten létezik intelligencia, viszont ha az egyénekből tömeg lesz, ott a csordaszellem veszi át az irányítást.

2022. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

#8: Mert minden épeszű embernél egyértelmű, hogy melyik oldalra áll ebben az ügyben, kivéve a férfigyűlölőké. Megértem, ha számodra nem logikus, ami nem kényelmes, de ne gondold már, hogy mindenki a szinteden rekedt.

Senki sem kérte, hogy bekapd tövig a farkát, de ez a mondatod is gyönyörűen férfiellenesre sikerült.

Testi sértés alatt nem tudom, mire gondolsz. Ahol magát vagdossa, ott szintén nem. Azzal nem ártott másnak, nevetséges ellene ezt felhozni.

Selejtes sem lesz azért, ami volt, mivel nem az a kérdés ebben az ügyben, hogy kinek a moralitása illik a képbe. A kérdés, hogy ki volt bántalmazó, amit amber nagyon szépen elveszít.


"Az emberek többsége pedig nem értelmes. Ez minden egyes alkalommal kiderül, amikor a tömegek nyilvánítanak véleményt valamiről."

Áltathatod magad, hogy attól vagy értelmes, hogy nem mész mindig a tömeg után, csak ez most pont nem jött össze.

2022. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!