Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki fél a...

Van itt olyan ember aki fél a bohócoktól ? Én irtózom tőlük ! Pont most keresek valami horror filmet, amiben a bohóc a gyilkos. De miért van ez pár emberben , ez a félelem tőlük? Mondjuk én azért félek, mert a smink alatt nem látom a szándékát.

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az AZ-t ott bohóc a démon.
2022. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

"Mondjuk én azért félek, mert a smink alatt nem látom a szándékát."

Ez ma a legtöbb lányra/nőre igaz (hatalmas tisztelet a kivételnek).


Én amúgy egyszer láttam női bohócot, na az extra bizar volt. Két találkozásom volt bohóccal, az egyik valami kis cirkusz még óvodás koromba, ott szimpi volt a bácsi. De a női bohócot kerültem. Nem tudtam hova tenni, nem vicces volt a külseje, inkább félelmetes.

2022. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Láttam ! A sminkes jó munkát végzett, de a film számomra gyengus volt. Most a Gacy filmet keresem, mert Ő az életben is gyilkolt fiúkat és bohóc jelmez volt rajta.
2022. máj. 22. 10:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar a felirat:

[link]


Egyébként azt írják az okosok, hogy nem tudjuk leolvasni az érzelmeiket a sminktől, illetve a túlzó mozdulataik miatt (meg szerintem alapból groteszt hatást kelt a külsejük, a hatalmas cipőjük, hajuk, és ruháik). Szóval jól rátapintottál, hogy mi okozza ezt a félelmet :D

2022. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Kiskoromban féltem, de most is elég ijesztőnek találom azt a fickót, aki sorozatgyilkos volt és közben bohócnak öltözve tévesztette meg az embereket. Mostmár nem félek, de nem szeretem a bohócokat.
2022. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én miatta tartok tőlük:


[link]

2022. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt az "uncanny valley" vagy "hátborzongató völgy" jelenség, amikor az emberhez hasonló, de mégsem teljesen emberi arcok viszolygást keltenek, másrészt a maszk, az arc elrejtése, mert az evolúció során megtanulta az ember a másik arckifejezéséből leolvasni a szándékait, az érzelmeit, de ha nem látod az arcát, az ösztönösen óvatosságra int, mert nem tudhatod, hogy barát vagy ellenség.
2022. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2022. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit szóltál a bohócos horror filmekhez, kérdező?


Azóta már nem írtózol a bohócoktól?

jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!