Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy fehér bőrű, hetero férfine...

Egy fehér bőrű, hetero férfinek igazságtalanul könnyű az élete, nem?

Figyelt kérdés

Nem kell küzdenie a rasszizmus ellen, a szexizmus ellen, nem menstruál, nem kell szülnie, erős (jó esetben). Minimális dolgokat kell csak megtenniük hogy igényesen, jól nézzenek ki egy nőhöz képest.

Ha egy fehérbőrű, hetero férfi jóképű és gazdag is, akkor már tényleg övé az egész világ, de ha csak az egyik teljesül már akkor se lesz sok gondja az életben.



2022. máj. 23. 23:40
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem értek egyet
40 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, dehogynem. Attól, hogy ennyi ember védi a melegeket, egy csomóan megvetik és bántják őket.


És ő sem lesz immunis a betegségekre, plusz ő is lehet rákos mint a hetero fehér vagy akármilyen férfiak.

2022. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg nem, a fehér bőrű hetero férfiaknak a gazdaságot meg a társadalmat kell előrébb vinnie. Csak a színesek érnek rá ilyenekkel foglalkozni, hogy rasszizmus mert dolgozni nem akarnak. Ezt a menstruál/szülni dolgot nem nem nagyon értem. Mindenkinek van szerepköre, a férfitól elvárják, hogy szikla legyen a viharban, egy nőtől ilyet nem. Ettől rengeteg nő van magas, vezető pozícióban, csak ugye valaki tesz is érte valaki meg sír hogy neki szülni kell meg menstruálni.
2022. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
24%
Mondanám hogy a jó édes ..., de akkor kitiltanának innét, szóval inkább nem mondok semmit. A mai világban hogy a fehér hetero férfiak szopnak messze a legtöbbet minden téren, melóval, párkapcsolattal, mindennel.
2022. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kócoska, szövegértés nem megy most sem ahogy látom
2022. máj. 24. 00:52
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Ez igaz, homoszexuálist olvastam a hetero helyett. :D Itt az ideje aludni, mert már mindent félreolvasok. :D
2022. máj. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%

“Minimális dolgokat kell csak megtenniük hogy igényesen, jól nézzenek ki egy nőhöz képest.“


Ezt nem tudom hova tenni. Minimális dolgokat, hogy jól nézzenek ki? Rengeteg ronda fehér pasi van. Magyaroszágon meg még az átlagnál jóval több is!

Voltam Kolumbiában 3 hónapja, nem azt mondom, hogy mindenki egy James Rodriguez, de nagyságrendekkel jobb pasik. Magyar pasik a világon a legférfiatlanabbak és legrondábbak egyike. Sajnálom

2022. máj. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
Heteroszexuális, fehér, fiatal férfi vagyok. Az én generációmnak a legsz*rabb, minden tekintetben. Lakhatás, csajozás, megélhetés. Ezt tapasztaltam.
2022. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%

"Az én generációmnak a legsz*rabb, minden tekintetben"

Igen, biztosan, ha elődeink tudnák, hogy milyen rossz a minden jóval ellátott otthonunkban azon sírni, hogy néha ki kell mennünk a házból, hogy társat találjunk vagy kenyeret vegyünk a boltból, akkor biztosan elszégyellnék magukat, hiszen lakhatás, személyes szabadság és minden tekintetben könnyebb volt nekik egy háború előtt, közben, után. Úgy néz ki, hogy a korral lassan én is boomer leszek, de nem lehetne egy kicsit reálisan látni a világot? Vagy ez az önsajnálat már a magyar öntudat része marad az idők végezetéig? Nemtől függetlenül...

2022. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
10%
#8: Lehet, hogy neked a p*csád alá tettek mindent, de nekem mindenért keményen meg kellett dolgoznom. Izraeli, kétes múltú fazonoknak dolgoztam már 15 évesen diákmunkában, hogy megvehessem a gitáromat, nekem nem volt ott anyuci-apuci, mint neked.
2022. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%
9, nyugodj meg, attól megnyugszol!
2022. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!