Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok túl naív?

Én vagyok túl naív?

Figyelt kérdés

Én sokáig abban a hitben éltem, hogy az emberek alapvetően jók. Mint egy mesevilág, azt kapod, amit adsz és mindenki boldog.

Hittem abban, hogy ha kedves vagyok mindenkivel, akkor ők is kedvesek lesznek velem... Hát, rohadtul nem...

Amíg kedves voltam az emberekkel, addig utáltak, mint a xart. Amint elkezdtem bunkózni meg lexarni őket, egyből mindenki megkedvelt🤦‍♂️

Szadista állatok😂😂

A lányok is elkezdtek emberszámba venni. (Nem, nem az újabb "nincsbarátnőmmindenlánygonosz" kérdés)

Ezt tapasztalom mindenhol. Eleinte mindig kedvesnek kell lenni, de nem szabad sokáig, fokozatosan át kell váltani a flegma, nemtörődöm stílusra. Így, eddigi tapasztalataim alapján, mindenki jófejnek fog tartani. Mintha az emberek igényélnék, azt hogy így viselkedj.

A taktika már megvan, működik is, de ez nekem nagyon fárasztó. Miért nem lehet mindenki normális? Vagy ez a normális?



#szadista #Jah, lehet picit szociopata beütésem van😐 #Szadista az mindenképp, de na, nem vagyok normális, tudom.🤷‍♂️
2022. máj. 24. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen butaság ez😂
2022. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Direkt ki is emeltem. Nem utálom a nőket, nem vagyok incel, meg úgy igazából senkit sem utálok. Nem a csajozásal van problémám, hanem alapvetően az emberi kapcsolatokkal. Csak akkor megy ha folyamatosan megjátszom magam. Ez sem azt jelenti, hogy utálom az embereket, hanem hogy nem értem őket. Magamat se nagyon.
2022. máj. 24. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz társaságban vagy. Mifelénk, ha kedves vagy, veled is kedvesek. Ezt tapasztalom mindenhol.
2022. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én bunkó vagyok mindenkivel, eddig is utáltak, most is utálnak, de most már legalább van miért.
2022. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!