Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alkoholistáknak miért...

Az alkoholistáknak miért olyan rekedt, mély a hangjuk?

Figyelt kérdés
Csak a vodkától meg a röviditaloktól mélyül a hang? Vagy a sörtöl is?
2022. máj. 25. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Én 2 alkoholistát ismertem (azok mindenivók voltak) de egyiknek sem volt mély a hangja. Viszont egyikük sem dohányzott, pedig a piások nagyobbik része cigizik is. Inkább ez mélyíti el a hangot.
2022. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Aki be van bacva, hajlamos dünnyögve beszélni, mert az alkohol ellazítja a hangszálakat, illetve a szesz behidratál, szóval hajlamosabb lesz rá, hogy száraz legyen a torka, krákog is.
2022. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még ezt nem figyeltem meg, pedig ismerek jó sokat. Tényleg inkább a cigi.
2022. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
A dohányzástól válik ilyenné a hangjuk. Vagy harminc éve olvastam és azóta sem sikerült megcáfolni: nincs nemdohányzó alkoholista. Előbb vagy utóbb mindegyikük rászokik.
2022. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: mert a piálásoktól rókáznak, sűrűn, ami égeti a nyelőcsövet, így sérül az is. De a piával együtt jön általában a cigi is és a kávé is, van, akinél a drog is. Ezek együttes hatása meg "szuper" eredményt adnak össze.
2022. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4: "Vagy harminc éve olvastam és azóta sem sikerült megcáfolni: nincs nemdohányzó alkoholista. Előbb vagy utóbb mindegyikük rászokik."


Na ekkora hülyeséget is rég olvastam. Hány alkeszt ismersz? Én jó sokat, régi kocsmabútor vagyok és jópárat temettem el olyat, aki nem cigizett. Apám is az volt, egy józan napja nem volt az utolsó pár évében és cigi a szájában se volt életében. Magam is iszogatok és nemhogy rászoktam: leszoktam már jópár éve!

2022. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dohanyosoknak rekedt, legfeljebb aki iszik, harom dobozzal is elsziv.
2022. máj. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!