Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálsz majd nyáron?

Mit csinálsz majd nyáron?

Figyelt kérdés

Bármit írhatsz.

Milyen ötleteid vannak?



2022. máj. 25. 20:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Veled szeretnék majd beszélgetni ;)
2022. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
Remélem nem érem meg a nyarat. Valaki küldje rám a kaszást, légyszii
2022. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Otthon döglök majd a gép előtt, a ventillátor mellett és próbálom túlélni az 50 fokos hőséget
2022. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Nyaralás, ha a majom himlő közbe nem szól... Vagy a covid, bár az már kezd unalmas lenni. :D


Emellett dolgozni fogok és imádkozom, hogy ne szálljanak el még jobban az energiaárak, hogy a klímát tudjam bömböltetni, különben halál.

2022. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Melózok, a hétvégéken meg vagy kimegyek valami túrahelyre vagy kimefyek strandolni.
2022. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Ütős swinger bulik lesznek nyáron mindenfelé, meg nudi partik arra megyek többi felejtős.

21F

2022. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Oxigénből szén-dioxidot. Amúgy valószínűleg semmit, otthon ülök és nézem ahogy a volt osztálytársaim házasodnak, külföldre utaznak meg együtt partiznak.

De legalább lesz Obi-Wan sorozat, van miért élni pár hétig megint.

2022. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát eddig is az volt számomra a legjobb program, hogy egy szép helyen vagy itthon jól betéptem - játszottam - filmeztem stb. Szerintem később is ez lesz...mondjuk nem ártana valami csajt is találni, nyaralni biztos megyünk valahova, ha lesz pénzem nem fogok unatkozni, amúgy nem lesz nagy eresztés, talán néha valami buliba haverokkal/haver csajokkal is elmegyek, de jobban szeretek otthon lenni 29f
2022. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Napozni és úszni a Dunában, locsolni a kertemet, nyírni a füvet, játszani a macskával, barátokkal mixelve

N

2022. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanazt, mint nem nyáron, csak annyi, hogy nyári szünet lesz (esti egyetem). Nem vagyok nagy utazgatós, illetve nem is feltétlen 40 fokban jó utazni, így nekem nem sok különbség van a nyár és nem nyár között.


Tervezek programokat hétvégékre, de nem mindegyikre (nagy az egyedüllét iránti igényem és be is golyóznék) és nem strandot, illetve ha strand jön, jöhet az is.


Nemsokára megyek külföldre 4 napra, egy olyan városba, ami kb. évtizedes álmom. De durva lesz, mert az elmúlt időszakban nem is nagyon voltam 4 napig hazulról távol, belföldön sem. Ráadásul legjobb barátnőm agglomerációban lakik, vonat+busz kombóval tud hazamenni, így előtte és utána is nálam alszik. Magamat ismerve embert sem bírok majd látni utána két hétig, viszont ennek ellenére nagyon várom nyilván!


Ezen kívül nincs több napos terv, túra, városnézés, esetleg egy-egy budapesti program, bicajozás, amit nálam el lehet képzelni.


Illetve két félmaratonra készülök őszre, jövő héttől lesz edzőm is.



29N

2022. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!