Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálsz, ha az exed a...

Mit csinálsz, ha az exed a szakítás után folyamatosan keres?

Figyelt kérdés

Szakítottatok, amit átbeszéltetek, és aznap le is zártátok. Ezt követően viszont folyamatosan kitalál valamit, amivel felkereshet. Közben már nagyon jó lenne továbblépni, hagyni begyógyulni a sebeket. Amikor végre megnyugszol, mert nem beszéltetek már 2 hete, akkor jön egy üzenet hogy nála felejtetted a serpenyőt, vagy kitalál valami mást.

A tiltás nem opció, mert nem ír semmi olyat, de attól még zaklat a hülyeségeivel és nem hagy továbblépni.


2021. nov. 16. 00:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
A tiltás mindig opció. Mondd meg neki, hogy hagyjon békén mert nem vagy rá kíváncsi. Ha nem érti meg akkor meg tiltsd. Vagy tűrd egy életen át. Lehet össze akar még veled feküdni, vagy békülni. Lehet, hogy szándékosan nem akarja, hogy továbblépj. Mindenesetre szabotál, ha szándékosan ha nem, te pedig engeded.
2021. nov. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

A felnőtt párkapcsolatok kategóriába akartam írni, nem tudom, miért itt jelenik meg.


Oké, de ha olyat ír, ami végül is igaz, mert pl. tényleg ott hagytad a serpenyőt?

2021. nov. 16. 00:59
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos nem én vagyok. Én azt mondom, hadd szenvedjen a dög, én nem keresem. Majd keres ha akar valamit.


Ha nem akarod tiltani, akkor tűrjed, majd kiheveri a dolgokat előbb-utóbb.

2021. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Tartsa meg a serpenyőt. Nem éri meg a serpenyő miatt sebeket feltépni. Egy sima "megtarthatod, szia" elég is lesz. Nem kell magyarázkodnod, nem vagytok együtt. Tisztázd vele, hogy nem szeretnéd tartani a kapcsolatot. Ha csak persze titkon nem örülsz ezeknek az üzeneteknek.
2021. nov. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Végig sem olvastam. 1 baj van.

Hogy téged is érdekel ő. Szóval ne beszélj félre. Legalább magadnak ne.

2021. nov. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Legutóbb viszont azzal keresett fel, hogy még elfelejtettem átutalni a rezsit, pedig nem felejtettem el, mert azelőtt mindig tizedike és huszadika között utaltam át.

Ezekért nem tilthatom le, de mégis feldühít.

2021. nov. 16. 01:04
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, mert én szakítottam vele.
2021. nov. 16. 01:05
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
Akkor tiltsad! Ez miért nem lehetséges?
2021. nov. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%
Tiltsad te idióta. Attól mert te szakítottál még érdekelhet xD Hány éves vagy? 12?
2021. nov. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8
2021. nov. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!