Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Korlátoztak (részben) TikTokon...

Korlátoztak (részben) TikTokon? Meddig tart? És hol lehet megnézni az érvényben lévő "büntetéseket"? Mi ez? Mire véljem?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy az éjjel egymás után többször is bejelöltem ismerősnek külön-külön vagy 150 felhasználót. Minden ilyen (150-es kör) után kiírta a rendszer, hogy túlságosan gyorsan követek be személyeket, térjek vissza később. És én vissza is tértem, minden ilyen "alkalomkör" után, és újabbakat jelöltem be. A végén, a (sokadik hasonló) jelölgetés-sorozat után arra lettem figyelmes, hogy látszólag ugyan be tudom jelölni az adott egyén(eke)t, viszont, amint frissítem az oldalt, az általam követett emberek száma "visszaugrik" a kezdeti értékhez. Tehát (konkrét) példával: 1108 követésnél "beállt/megállt" a feltüntetett szám/érték, és hiába követek be újabbakat, mindig visszaugrik arra az értékre, vagyis érvényteleníti a jelöléseimet.


Mit tehetnék? Meddig tart vajon ez a korlátozásom? (A kérdés feltevésekor már legalább hat órája...)



2022. máj. 26. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi értelme van bekövetni egy rakás ismeretlent? :D Szerintem jó is, hogy korlátozva vagy, talán rájössz, hogy a függőség nem okés dolog.
2022. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egész éjjel fent voltam emiatt...
2022. máj. 26. 12:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondom, függő vagy.
2022. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazad lehet...
2022. máj. 26. 12:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, biztosan.
2022. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
...Csak így nagyon nehezen érem el, hogy legalább ezren kövessenek, és élő adást adhassak. Eddig egyébként a videóimmal "összeszedtem" vagy 250 követőt. De az nem volt elég ugyebár, illetve, azt az utat követve túlságosan lassan növekedett a feliratkozóim száma. Így hát döntöttem nemrég, hogy mások követésével érem el mindezt (az ezret). (Sokan teszik egyébként.)
2022. máj. 26. 12:43
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Az eszedbe se jutott, hogy esetleg értelmes és értékes anyagot csinálj, és akkor nem ilyen buta módokon kéne követőket szerezned?
2022. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
(Persze, továbbra is teszek fel videókat.)
2022. máj. 26. 12:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Tettem már fel videókat, van közöttük pár tűrhető szerintem, még ha a legtöbb nem is valami eredeti.
2022. máj. 26. 12:47
 10/12 A kérdező kommentje:
2022. máj. 26. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!