Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Országunkban Arab Sejkek?

Országunkban Arab Sejkek?

Figyelt kérdés

Mostanában sok Arab sejket láttam Budapesten. Szerintetek, miért jönnek ide? Mit akarhatnak itt? Hova jönnek? Sztem ez nem olyan ország számukra, hogy megérje nekik itt befektetni. Vagy igen? Ti szoktátok látni őket itt, és ha igen hol?


fiu/26


2022. máj. 26. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Láttál a városban 5 fejkendős arabot. Miből gondolod hogy mindannyian sejkek?


Nagy valószínűséggel vagy egyetemisták, vagy pénzváltók, vagy gyrosozó tulajdonosok.

2022. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sejket te biztos nem láthattál sehol, mert azok nem mutatkoznak nyilvánosan, főleg nem Butapest utcáin csakúgy egyedül.
2022. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ez miért hiba
2022. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokat fektetnek be Európában. Nem csak ők, hanem orosz/török oligarchák, kínaika, egyéb ázsiaiak, stb...

Főleg ingatlanokat vesznek, illetve nálunk kamus cégeket hoznak létre különféle csalásokhoz. Nálunk lehet behozni az EU-ba mindenféle xir-xart, csak Viktornak kell lejattolni, vagy még azt se, mert annyira semmitérő az állam, simán átléphető és megkerülhető a legtöbb jogszabály. A bírságok is töredéke a profitnak. Megy a biznic, maffiaállam...

2022. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is elsőkörben ingatlan befektetésrfe gondoltam, hogy az itt nekik nagyon is megéri...
2022. máj. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!