Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért törődik velem ennyit?...

Miért törődik velem ennyit? Ha tulajdonképpen nem "kedvel"? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Van valaki akit ismerek egy ideje. Annyit le szeretnék tisztázni előre is, hogy társaságban szorongok. Szóval az a személy akiről beszélek, az a gondunk egymással hogy nem tudunk rendesen beszélgetni, mindig vannak kínos csendek általános témák sincsenek, nem tudunk jól meglenni és folyamat témája a szex. Elmondta hogy hogyan gondolkodik rólam, röviden annyi hogy menthetetlen vagyok. Viszont nem értem, hogy mikor egy léktérben vagyok vele, akkor miért nem bírja ki ne szóljon hozzám, folyamat azon van, avval törődik hogy rendben legyek, pl egyek, pihenjek, aludjak stb.. Miért foglalkozik velem valaki ennyit ha közben nem tudunk egymáshoz kapcsolódni???
2022. máj. 27. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem kell gcinek lennie és levegőnek néznie. Vagy csak a dugás lehetőségét nem dobja azért el.


Olyanon gondolkozol, aminek semmi értelme. Ne foglalkozz vele, értelmetlen.

2022. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!