Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Halász vezetéknévhez melyik...

Halász vezetéknévhez melyik lány nevet adnátok?

Figyelt kérdés

-Anna

-Júlia

-Ibolya

Ezek vannak kiválasztva csak nehéz dönteni, hangzásra melyik menne hozzá legjobban? Nem nézzük amúgy azt, hogy mennyire van sok belőle illetve "öreges", most csak azt kéne hogy mennyire illik hozzá.:) Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. máj. 28. 01:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%

Bocs, de ezek a nevek borzalmasak.

Akkor már az Anna, az is rendkívül csúnya, de az emberek többségének mégiscsak tetszik.

2022. máj. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1.Nem pont ilyen véleményt kértem volna hanem hangzásra melyik jobb :) Valahogy nem tudok mit kezdeni hogy néhány szerint borzalmas lenne, számunkra meg szépek.
2022. máj. 28. 01:59
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Mindhárom megy hozzá hangzásra.
2022. máj. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%

A Halász Júlia nevet kimondva meg kell állnom, hogy az Sz betű után egy J betűt mondjak, míg a másik 2 névnél nincs ez, mássalhangzóra végződő vezetéknévhez jó magánhangzóval kezdődő keresztnevet választani.


Nekem az Ibolyával tetszik, de az Anna névre se mondom, hogy ne.


Az Anna különleges, már a legtöbb gyereknek a becézett formáját anyakönyveztetik, így ritkább lett az Anna.


Az Ibolya nem gyakori név, pont ezért különleges szintén és szép a virág amit jelent.


A különbség a 2 között, hogy a gyereked, ha szeretne külföldön élni, az Anna nevet könnyen kimondják, az Ibolyával szenvedni fognak kicsit vagy Violetnek hívatja magát.

2022. máj. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
13%

"Valahogy nem tudok mit kezdeni hogy néhány szerint borzalmas lenne, számunkra meg szépek."


Jó, csak nem értem, miért kell kicseszni a gyerekkel. Ibolya, meg Júlia. Jesszus.

Az Orália meg Kandida név is biztos szép valaki szerint, épeszű ember mégsem adja.

2022. máj. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

5...Azért ez túlzás. Még nem is írtam le melyik lesz de te már ilyeneket írsz..

Az Orália meg Kandida név is biztos szép valaki szerint, épeszű ember mégsem adja.Na azért ez a 2 más kaliberű név teljesen, az ibolya meg júlia tökre normális és átlagos igaz idejétmúlt de nem értem a gondot...

Ez nem kicseszés, az orália meg kandida az már az..fura a gondolkodásod.

2022. máj. 28. 02:31
 7/28 A kérdező kommentje:
5.mellesleg ismerek egy júliát..sose panaszkodott a nevére, sose csúfolták sőt páran dícsérték is így tényleg nem értelek...
2022. máj. 28. 02:34
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

"A Halász Júlia nevet kimondva meg kell állnom, hogy az Sz betű után egy J betűt mondjak"

Pont a J esetén ez nem nagyon játszik, az egyik leglágyabb, legkönnyebben ejthető mássalhangzó.

2022. máj. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezek amúgy tök normális nevek.
2022. máj. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
9.ugye? én se értem mi a gond.:D
2022. máj. 28. 02:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!