Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örültök a lehülésnek?

Örültök a lehülésnek?

Figyelt kérdés
Hogy kicsit megússzuk még a meleget? Nekem 25 fokig semmi bajom, de a kánikulában nem erzem magam komfortosan, nem szeretek párologni meg azt a tipikus "emberszagot" sem, ami akkor kialakul mindenkinél. 15 fok körül működőm jól, teljesen felfrissít, energikusabb vagyok.
2022. máj. 28. 23:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Más, leírom
37 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Működöm*
2022. máj. 28. 23:42
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Én 23 fokban működöm jól, ez a lehülés nekem nem esik túl jól, fázom.
2022. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
örülök, bár lehetne hidegebb is.
2022. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Én kifejezetten a hideget szeretem, tehàt én nagyon örülök neki. Ilyenkor mindig úgy alszom hogy tárva nyitva van az erkélyajtó, mindig ki is pihenem magam, meg jó bekuckózni a takaró alá ha hideg van.

20 fok fölött már általában olvadni szoktam.

2022. máj. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fázós idő van, mi be is gyújtottunk kicsit. Nálunk, (zala megye) hideg eső esik, fúj a szél. 12.fok van kint.
2022. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron jó idő legyen, ne borús, taknyos őszi. Öltözni sem lehet normálisan. A kánikulát én sem várom, de egy huszon fokos, kellemes langyos, napis időnek jobban tudnék örülni. Nem vagyok a topon, ha bármikor szarrá ázhatok és hol fázok, hol melegem van. Persze mindig szabadnapon.
2022. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Én örülök neki, ad némi felfrissülést
2022. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én hűvösen tudtam tartani a lakást azzal, hogy éjjel kereszthuzat volt, nappal minden ablak szigorúan zárva volt. Így ennyiből nem életmentő.


Amúgy alacsony a vérnyomásom, így mindig örülök, ha max. 25 fok van (a napon) és nem vagyok rosszul.


Ma meg Női Futógála, pláne jó, ha nincs meleg...

2022. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért egy 25 fok legyen nappal. Somogyban is hasonló idő van, mint kedves 5 válaszolónál, most nem esik, de nincs több 13 foknál. Ma prémes pufikabátban mentem dolgozni, és most hazafelé is jól esett.
2022. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5# válaszoló vagyok : Igen Somogyban is ilyen idő van, itt lakom somogy-zala határán. Alig várom elmuljon ez az október végi időjárás.
2022. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!