Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az elképzelésük az életről...

Mi az elképzelésük az életről azoknak, akik napi több órát számítógépen / X-boxon / PS-en játszanak? Haverok, bulik, strand, szórakozás, élmények?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért érdekel ez téged? Ez téged előrébb fog vinni az életben? Miért a másik ember életével kell foglalkoznod a sajátod helyett? Vagy így akarod elterelni a gondolataidat a saját szerencsétlen életedről?
2022. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon sokáig játszottam számítógépen, de még most sem érzem azt, hogy ez az idő kiesett volna az életemből. Pont addig csináltam, ameddig volt értelme.
2022. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Számítógépes játék is ad élményt és szórakozást, emellett a haverjaimmal vagyok közben, igaz virtuális térben, de élőben beszélünk. Buli sose érdekelt, strand meg még annyira se.


Életről meg az, hogy pár év és esportban magasabb szintre fogunk jutni.. már most is vannak eredményeink, és azzal, hogy streameljük a játékokat, már most többszörösét keresem, mint egy mérnök.

2022. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Semmi. Benne vannak ragadva valamiben, amiből nem tudnak kilépni, ezt a saját börtönbe zárt időt meg el akarják ütni valamivel. Diákként teljesen normális ez, család és háztartás fenntartása mellett viszont már aggályos, ha túlzásba viszik.
2022. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

Mindegy az ember melyiket válassza, a végcél szinte a többségnél mind ugyanaz lesz.

Gyári meló 3 műszak, vagy egyéb munka, amit utál. Az álmokat kergeti üres zsebbel, aztán szép lassan elfogadja a sorsát és letelepszik ha szerencséje van egy arra alkalmas partner mellett és reméli, hogy majd az utódai.

2022. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezt szépen megfogalmaztad.
2022. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát a fene tudja.


Régen az egész életem arról szólt, hogy a gép előtt ülök. Viszont voltak haverjaim, toltunk csomó kooperatív játékot, neten nyomtuk csapatban, szóval ennek is megvolt a szépsége.


Buli, strand, szórakozás, ilyesmi sosem érdekelt és a mai napig nem is élvezem.


Ellenben például ma már rengeteget utazom, kirándulok, túrázom. Barátokkal, egyedül, mikor hogy. Így utólag azt bánom, hogy ezeket a dolgokat nem fedeztem fel korábban. Ha választhatnék akkor sokkal hamarabb elkezdtem volna ezekbe a közösségekbe járni.

2022. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy meg érdekes, mikor mit határozunk meg az élet elpazarlásának.


A számítógépezés tipikusan ilyen. Bezzeg ha filmnézésről van szó, az már nem az. Vagy ha magam nézem, egyrészt a mentális és testi állapotomnak jót tesz a hétvégente 20-40 km mozgás, de ha az életem szempontjából nézem, akkor igazából semmivel nem tett hozzá többet, mintha ültem volna otthon és gépeztem volna.

2022. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!