Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki van megelégedve a mai...

Ki van megelégedve a mai világgal?

Figyelt kérdés
Minek kell egyre több mindent a technikára bízni, s digtalizálni az egész világot? Miért jó ez? Miért nem lehetne normális életet élni, úgy mint régen? Amikor pl. a telefon telefonálásra volt kitalálva, nem volt facebook meg minden hülye közösségi oldal stb.

2022. febr. 26. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát mihez képest, ugye. Én szeretek kényelmesen, nyugodtan élni, régebben ez nem adatott meg.

Nem tiltja meg senki, hogy a digitalizációt mellőzve élj.

2022. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Humor Herold ***** válasza:
100%
Ha azt vesszük az ember erre építette a jövőt.Ezt emelte ki,és szinte kizárólag csak ebben tud felmutatni nagyobb fejlődést. Ha mondjuk az elmúlt 20 évet nézzük.
2022. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én meg vagyok elégedve
2022. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Menj ki akkor Afrikába. Ott nincs technológia.
2022. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért én örülök, hogy pár kattintással be tudom fizetni a számláimat, és nem kell sárga csekkekkel a postára rohangálni.
2022. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

mert sok agyhalott feladatra megoldás a technika. 30 évvel ezelőtt lehetetlen volt még a cégeknek is meetinteg tartani a külföldi partnereikkel.. ma simán megy a világ mondhatni bármely pontjára azonnal egy irodából. Ez gyorsabb és olcsóbb, mint utaztatni egy vagy több kollégát.


Manapság már nincs is olyan, hogy telefon.. az egy kicsi, mobilis eszköz, amivel kapcsolatban tudsz lenni másokkal.

2022. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Én nagyon szeretem a technikát.


Olvasgathatok a neten olyan témákban, amikben magazinokból, nyomtatott könyekből nagyon nehéz lenne. Például kötöttpályás közlekedés. Ilyen-olyan cikkekből, videókból és főleg a fórumokról olyan információt szedek össze, amit internet nélkül nehéz lenne. De bizonyos témakörökben olvasgatok angol nyelvű fórumokat is. Ezen az oldalon is van néha nagyon érdekes kérdés a Tudományok kategóriában kincset érő válaszokkal.

Nagy kényelem, hogy a villamoson, metrón is olvasgathatom ezeket, vagy épp egy parkban kiülve.

A Facebookon szinte az összes ismerősöm követése le van állítva, helyette tematikus csoportokat és oldakat követek.



Otthon segít a robotporszívó, a robotfelmosó, praktikus tud lenni az okoslámpa. Igenis szívesen használom ezeket. Mosogatógépem azért nincs, mert nincs rá hely. Új konyhabútorral megoldanám, de nagyon szeretnék már költözni...


Nemcsak rossz dolgokra lehet használni ezeket!

Mobiltelón lehet játszani (logikát, memóriát fejlesztő játékok) és akár pl nyelvet tanulni is.

2022. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szerinted pont az életünk gyökeres megkönnyítése a baj a világgal, elég durva. Nem hiányzik a kényelmetlenség, és az információhiány. Ráadásul akinek annyira hiányzik hogy ne tudjon utánanézni dolgoknak, könnyen kommunikálni másokkal, vagy kikapcsolódni a telefonján, az manapság is nagyon egyszerűen visszatérhet a "rééégi szép időkhöz".

De veled is csak a nosztalgia mondatja ezt. Csak az hiszi hogy régen jobb volt az élet, aki visszavágyik a gyerekkorába, mert a felnőtt élet oh-túl-nehéz. Visszatérni abba ami ismerős, elmenekülni az új, ismeretlen elől.

2022. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
régen jobb volt? orvosi vizsgálatok eredményeire hónapokat vártál, sőt nem is volt egy csomó orvosi vizsgálat elérhető. Csak úgy tudtál venni valamit ha elmentés a boltba személyesen.. én emlékszem, hogy 15 évvel ezelőtt a hétvégéink arról szóltak, hogy bevásárlás és ráment a szombat délelőtt mire megjártuk az üzleteket. Hátam közepére se kívánom azt.
2022. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Humor Herold ***** válasza:
73%

#9

Most meg megvan 2 perc alatt az eredmény..igazad van...csak a vizsgálatra kell várni hónapokat...hehe :D

2022. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!