Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ?

Mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés

23 eves srác vagyok.


Annyit tudok nagyon jól hogy már nem igazán tudok szeretni, nem érzem azt hogy bárkire is szükségem lenne... Aki eddig fontos volt (1 lány) már az sem érdekel. Egész életemben értek atrocitások, kisebbek nagyobbak, de értek. Akkoriban nem vettem magamra, de utána mikor egyedül voltam, agyaltam.


Nem szoktam mosolyogni, nevetni kb semmit nem érzek mások iránt. A családom is közömbös számomra, ahogy én is nekik.


Nem lettem egy jó külsővel megáldva. De ugyanakkor mégis megnéznek a lányok, vagy mosolyognak rám. Én ezt egyből elkönyvelem annak hogy csak szánalomból. Megbántani sem tudnak már az emberek.


Nem szoktam idegeskedni, nyugodt vagyok. Olyan mint ha kiégtem volna teljesen...


Az emberekről pedig mindig azonos véleményem van. Nem tudom megérteni akiknek barátai vannak, vagy akiknek szerelmük. Nem tudnám elképzelni magam így.


Már jártam pszichológusnál is, de semmi...



Mit tegyek ?



2022. máj. 31. 15:05
 1/2 anonim válasza:

A pszichológus nem egy-két alkalom alatt fejti ki hatását, van hogy évekig járni kell hogy hasson.

Szerintem keress valami hobbyt, ha találsz ott ugyis lesz társoságod valószínűleg.

Bocs hogy így rákérdezek, de a Covid és az általa történt bezártság okozta ezt? Hogy gondolod?

Ha igen, akkor nyugi, mert rengeteg ilyen ember van még sajnos, jópárról hallottam. Remélem az idő segít majd visszarázódni:)

2022. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Covidtól független ez a dolog...
2022. máj. 31. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!