Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan telefonáljak valakinek...

Hogyan telefonáljak valakinek aki várja a hívásomat ha nincs pénz a telómon?

Figyelt kérdés

Nincs pénz a telómon, nem is tudok rá tetetni most mert a kártyámat anyám elrakta valahová a lakásba, nem találom. Nem akarják hogy rakjak rá pénzt.

Kártya nélkül meg sehol nem raknak ugye rá, kódok nélkül neten se tudok rá tenni. Senki nem adja oda a telóját hogy hívjak egy számot, nem sokat beszélnék ,de egy nagyon fontos dolog miatt kéne valakivel beszélnem.


De ha meg felhívom a mobil számot vonalasról akkor anyámék engem szidnak le hogy sok lesz a számla.... De ha egyszer így hó elején csinálom meg ezt és csak pl, 20 percet beszélek akkor nem derül ki vagy mit tegyek tényleg?



#telefon #beszélni való
2022. jún. 1. 13:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Akivel beszélni akarok nem jó a nete. Ezért kéne telón. Személyesen meg mostanában nem tudunk.
2022. jún. 1. 13:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az anyádat, hogy legalább annyit hadd telefonálj, hogy hívjon vissza. A hívás kerül pénzbe, a fogadás nem.
2022. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
telefonfülke?
2022. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom. De az is fizetős vagy nem?
2022. jún. 1. 13:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, húsz forintod sincs, hogy azt mondd, hogy "szia, xy vagyok, leégtem, lécci, hívjál már vissza a mobilomon?"


Meg gondolom, büntiben vagy.

2022. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy...???


Kizárt, hogy elmúltál 16...


Egyetlen haverod, osztálytársad, unokatesód nincs, akinek a telójáról rá tudnál csörögni, hogy hívjon vissza??? Vagy SMS....

2022. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez a kérdés, hogy már fáj. De mi lenne, ha írnál egy levelet, és megírnád, amit közölni akarsz? Meddig rossz nála a net?
2022. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz 20 percig beszélni? Kisregényt olvasnál fel? :-DDD
2022. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Küldj visszahívó sms-t
2022. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy sms-t küldeni sem engednek, hogy “hívj fel légyszi ezen a számon” és egy haverod sincs, aki segítene. Ha valóban ez a helyzet, esélyes, hogy nem véletlenül...Én is volt, hogy kölcsönadtam valakinek, mert nagyon gyorsan szólnia kell valamiről, elkezdett rajta veszekedni a feleségével a semmin kb 3 percig, asszony rácsapta, majd felhívta még egyszer, megint rátette és még lett volna pofája harmadszorra is felhívni...Na itt szóltam, hogy akkor most kérem szépen vissza, mert az én pénzem fogy.
2022. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!