Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen nővel mit lehet kezdeni?...

Ilyen nővel mit lehet kezdeni? Állandóan telefonál és pénzt követel.

Figyelt kérdés

Feleségemmel 4 évvel ezelőtt váltunk el és van egy kislányunk,aki most 9 éves.A probléma akkor jelent meg,amikor a lányom elmondta,hogy nincsenek olyan szép ruhái,mint a többieknek és az anyja turkálóból öltözteti,pedig megtehetné,hogy rendes boltból vegyen neki.Nem tudtam erről,mert hozzájuk nem mehetek(lakásba nem enged be), így nem láttam a szobáját,szekrényét.Szegény mindig a legcsinosabbat vette fel,mikor velem találkozott,mert előttem is szégyellte.Elvittem vásárolni és vettünk neki párat,majd mikor rákérdeztem az anyjánál közölte velem,hogy akkor innentől én veszem neki a "felesleges" dolgokat és ne rinyáljak.Nekem ezzel nincs problémám,örülök hogy tudok segíteni és így sokkal több időt tudok vele tölteni.

A gyerektartáson felül nyaralni is én viszem,iskolai dolgait is rendszeresen én fizetem és eddig utaltam neki még egy nagyobb összeget, hogy rakja félre a volt feleségem.És itt van a másik probléma.Kiderült,hogy a számla, ahová utaltam az rohadtul nem a gyereké, hanem az övé és magára költi.Én hülye nem jöttem rá.Azóta nem utalok neki és én teszem félre a pénzt, majd 18. születésnapján megkapja.

Jelenleg "csak" ennyit fizetek és ő ezt kevésnek tartja.Szálljak be az ő dolgaiba pl.fogorovos,fodrász,körmök egyéb.Nem érti meg,hogy nekem hozzá nincs közöm,egyedül a lányom miatt állok szóba vele.Megmondtam neki, hogy nem és azóta hívogat meg ír nekem,hogy mekkora senkiházi vagyok.


Ilyen nővel mit lehet kezdeni? Ezekre hivatkozva szerintetek kerülhet hozzám a lányom? Van üzenet is arról,hogy ő nem hajlandó ruháztatni rendesen,mert hogy az nem létszükséglet.



2020. máj. 26. 15:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Gyámhivatal!
2020. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Próbálkozni mindig lehet, bár a bíróság szerintem csak az alapján, hogy turkálóból öltözteti, nem fogja elvenni tőle, ha amúgy szépen neveli otthon. A turiban sokszor jobb minőségűek a ruhák, mint egyes üzletekben. A gond inkább az, hogy a saját kiadásait akarja veled fizettetni és nem hagy békén.
2020. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Nos, érre hiába hiavatkozol. Millióan öltöztetik a gyereküket turkálóból. Nem kell vele foglalkozni. A gyereknek megveszed ami kell és annyi.

Indíthatsz új gyermekelhelyezési pert, de kb nulla esélyed van rá, hogy hozzad kerüljön, ha nincs más ők ezen kívül, amit leírtál.

2020. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen nő megérdemelne egy olyan férfit, aki le se sz..ja a gyerekét, és gyerektartást sem fizet.

Már bocsánat, tudom, ez nem szép dolog, de ez volt az első, ami eszembe jutott. :-)


Amit tehetsz, az pedig az, hogy továbbra is támogatod a lányodat, ahogy eddig, a feleséged követelőzésére pedig ne figyelj, engedd el a füled mellett. Sőt, tisztázd vele, hogy ne is hívogasson, csak a gyerek ügyével kapcsolatban, különmben nem fogod felvenni a telefont neki.


A gyámhatóságnál érdemes egy próbát tenni, de arra számíts, hogy az ilyen nők foggal-körömmel ragaszkodnak a gyerekhez, mert lényegében jó bevételük van belőle.

2020. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Én is veszek turkálóban magamnak is ruhát, ez nem szégyenteljes dolog, sokszor sokkal jobbakat kapni, mint fast fashion boltokban. Vidd el néha vásárolni, de egy 9 éves már tud téged is rossz irányba befolyásolni, úgyhogy ne kapasd el.

Az exed szükségleteihez meg semmi közöd, tegyél rá magasról, hogy körmösre nincs pénze.

A gyámhivatal ezzel nem fog foglalkozni.

2020. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Úgyis mindig az anyának ítélik a gyereket, seemi értelme egy újabb pernek
2020. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Érthető bizonyos esetekben a hölgy sértettek valagba rugdalása .Csak tárgyakat vegyél a lánynak semmi pluszt ne küldj a macának .
2020. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%

1 azaz egy esélyed van, hogy az anya halála nélkül hozzád kerüljön a lány.


Börtön...vagy legalábbis komoly bírósági ügy. Például ha elütne valakit drogosan, vagy csak simán drogot találnának nála,...a drog jó! Vagy egy szexhírdetés oldal, alátámasztva egy szexvideóval.


Keress egy dörzsölt, ex-SÜN, magánkopót!



Persze én csak egy filmben láttam! >:)

2020. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Barcsak olyan lenne az apam mint TE! Az enyem tenyleg sz.rhazi. De en drukkolok h hozzad keruljon a kiscsaj!! :))


Az en anyukam sokkal jobb mint az ex nejed. Sosem tett volna ilyet. O szeret engem. Tok rossz olvasni h ilyen sz.r egy anya az a no.. :) Ez az ex nejed egy idiota!! Remelem hozzad kerul a gyerek. :)

2020. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Azért turkálok és turkálok között is van különbség nagyon is nagy.nyugodtan véd meg kislánynak azt ruhát ami tetszik neki és bele fér pénztárcádba.
2020. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!