Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A covid járvány egy hazugság...

A covid járvány egy hazugság volt?

Figyelt kérdés
Érdekes hogy mióta kitört az orosz-ukrán háború, teljesen eltűnt a koronavírus téma a közéletből, nem kell oltásra menni, nem kell maszkot hordani, nincsen újabb járványhullám. Pedig előtte már a negyedik-ötödik oltást emlegették meg tavaszra ígérték az újabb hullámot...aztán hopp egy pillanat alatt eltűnt a koronavírus.
2022. jún. 1. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
👍👍👍👍👍
2022. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a véleményem, hogy a koronavírus létezik de nagyon nagyon túlreagálták, nem olyan veszélyes mint amilyennek beállították.
2022. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt hazugság, de sajtótermék az biztos. Amit mi megéltünk nem egészségügyi probléma volt, csak a politikusok és a sajtó közös pánikkeltése. Ez kihatott az amúgy is mindenhol omladozó cérnaszálon függő egészségügyre és így lett a járványkatasztrófa.
2022. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Mindig a kontextustól függ. Amikor a kormány járványügyi intézkedéseket tesz, az csak felesleges hisztéria egy megfázásra. Amikor meg a halottakról van szó, akkor úgy tekintik, hogy Orbán Viktor személyesen ölt meg 40 ezer embert, mert nem vette komolyan ezt a veszélyes vírust.
2022. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%

"Érdekes hogy mióta kitört az orosz-ukrán háború, teljesen eltűnt a koronavírus téma a közéletből"


Az lehet, hogy az általános hírek közül eltűnt, ettől függetlenül naponta többszázezren betegednek meg a világon. Tipikusan az a birka lehetsz, aki csak azt eszi, amit éppen eléraknak. De nyugi, a háború is hazugság lesz pár hónap múlva (a gondolkodásmódod alapján), mert nem lesz orrba-szájba hír róla, mégis lőni fogják egymást. De most még mindennél érdekesebb, hogy háború van. Ezt eszed, mert ezt rakják az asztalra.


"Pedig előtte már a negyedik-ötödik oltást emlegették meg tavaszra ígérték az újabb hullámot...aztán hopp egy pillanat alatt eltűnt a koronavírus."


Megszűnt Magyarországon az ingyenes tesztelés lehetősége. Ez olyan, mintha az alapján jelentenénk ki, hogy nincs gyorshajtás, hogy egyetlen mérést sem végzünk. Pedig kettes IQ-val bárki látja, hogy mennyien hajtanak gyorsan. Ilyen a "megszűnt a covid" is. Persze, hogy nincsen új eset, ha nem is tesztelünk. Legfeljebb ráfogjuk, hogy na ez biztos az.

Magyarország és a világ grafikonjai nem mutatnak hasonló képet az elmúlt időben. Abban szerintem megegyezhetünk, hogy nem a csúcsszuper egészségügyi rendszerünk és a kivételesen ellenálló szittya vér miatt van ez így.

2022. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%

2x voltam koronás, mint egy enyhe megfázás, talán annyival volt másabb, hogy fáradtabb voltam és ugye elment pár napra teljesen a szaglásom.


Én januárban kaptam oltást (kötelező volt), azóta fura mellék ízeket és szagokat érzek.


Rá lehet fogni a melegre, meg a gyümölcsökre, hogy az emberek immunrendszere erősebb, meg talán nehezebben él meg így a vírus?

Nem volt kamu, de túl volt tolva egy oldalról az biztos. Kellett a politikai megfélemlítés, ami most van ha megnézed sokkal durvább gazdaságilag, most ez a trendi...

2022. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
amikor elkaptam és mozdulni nem volt erőm akkor eléggé igazinak tűnt
2022. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a rokonom meg egy volt tanárnőm belehalt.


Abba is gondoljunk bele, hogy azért azoknak a nagy része, akik a veszélyeztetett kategóriában voltak, már meghaltak + oltások is voltak, ezért nem ugyanolyan a helyzet 2022-ben, mint 2020-ban volt.

2022. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Én a munkámból kifolyólag naponta 5+ emberrel találkozom egy kisebb szobában maszk és hasonlók nélkül.

Nem vagyok oltva, és nem voltam beteg, se náthás, se lázas az elmúlt 3 évben (leszámítva egy húgyúti felfázást tavaly, ami valószínűleg nem covid volt..)

Nem ismerek senkit, sem közel, sem távol aki ebbe belebetegedett volna - kivéve 2 kollegám, aki "kötelező" szabira ment a Covid betegsége miatt 2 hétre... no comment.

2022. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Hogy hazugság-e, abba most nem megyek bele....

Itt nyomon tudod követni, hogy jelenleg hol, hányan pozitívak covidra (nem írom, hogy betegek, mert a pozitív teszt nem egyenlő a betegséggel), azt is, hogy világszinten hányan vannak enyhe vagy súlyos állapotban miatta:


[link]


Amúgy szimlpán ezt is ajánlom végigfutni...

[link]

2022. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!