Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan ember a környezeted...

Volt olyan ember a környezetedben, akinek nagyon vártad a nyugdíjba vonulását?

Figyelt kérdés
Pl. munkahelyen egy kolléga, akit nem kedveltetek, esetleg egy tanár vagy egy orvos, akivel nem szimpatizáltál stb.
2022. jún. 2. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén.. az alsós ofőmét.

Nagyon nyers stílusa volt, szeretett úgy beszólogatni, néha kifejezetten bunkón, hogy szinte észre sem vette mit is csinál. Az már csak hab a tortán, hogy nem igazán szívlelte a halkszavú, csendes gyerekeket, mint amilyen én is voltam.

Nem tudom, hogy az iskola falain túl milyen ember lehetett, de tanárként nem kedveltem. 2 évig vitte az osztályt, nyugdíjba vonulása előtt, és igazából mi örültünk neki, azonban a többi tanár reakciójára nem igazán emlékszem, azt hiszem talán vegyes volt..?

2022. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A főnökömét nagyon vártam. A köv. évben jöttem én.
2022. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az enyémet várom 🤣
2022. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én a 6-os rajtanáromat.ugyan is bármit rajzoltam vagy megkértem a szüleimet nekik is mindig 2-est adot és igy 6. évégén 2-tes voltam rajzból
2022. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!