Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 12 évvel ezelőtt részegen...

12 évvel ezelőtt részegen felvett rap számok miatt most fasírtba vagyunk a feleségemmel, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy az asszonynak van egy új munkatársa a szülővárosomból, aki történetesen megmutatta neki pár "művemet" 12 évvel ezelőttről. Pár ismerősnek hagytam fenn youtube-on, nem listázva.


21 éves voltam, csalódás után. Ekkor született meg a "minden nő egy kib.... tárgy" a "12 éves r1b4nc" valamint a "rendőrt akarok ö_lni" c. mű - netről lopott instrumentálra freestyle. De sose gondoltam komolyan a dolgot, ez ennyibe is maradt.


Most ebből marha nagy viták lettek, mi szerint, hogy ezt ő nem nézte ki belőlem, meg hogyan mondhattam én olyanokat.


Most mit csináljak? Töröltem véglegesen yt-ről, de már hallotta őket... És komolyan, 12 évvel ezelőtti dolgokon miért kell így kiakadni? 20-on eleje hülye gyerek voltam.



2022. jún. 3. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Sokba fog ez neked kerülni :)
2022. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg töle, hogy ö nem csinált évekkel ezelött olyasmit, amit nem akarná, hogy bárki megtudja? Mert kizárt, hogy ilyen nem volt vele, csak erre legfeljebb nem szivesen emlékszik.
2022. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most a feleséged komolyan azon akadt ki hogy fiatalon részeg voltál és nem gondolkoztál? Mindenki csinál hülyeségeket fiatalkorukban. Biztos vagyok benne hogy ő is csinált dolgokat amikre nem büszke.
2022. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért akad ki?

Sokan idősen is baromságokat csinálnak.

2022. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!