Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Maradjak Miskolcon ha senkim...

Maradjak Miskolcon ha senkim nincs itt, vagy menjek Budapestre es kezdjek uj eletet ahol tobb lehetoseg van?

Figyelt kérdés

Senkim nincs , nincsenek barataim , csaladommal amikor elkoltoztem megszakitottam a kapcsolatot.

Szobat alig talaltam mert itt kb 2db hirdetes van fent, egy gyarban dolgozom kibirom mert kell a penz. Vendeglatoztam vagyis probalkoztam sok helyen dolgoztam par napot a munkaval nem volt gondom, csak sosem tudtam beilleszkedni a csapathoz midnig szomoru voltam az eletem miatt ,ezert mindenhonnan eljottem. A gyarban tobb ember van igy jobb nekem mint egy kis helyen.

Viszont uj eletet szeretnek kezdeni, csak nem tudom bele merjek e vagni

Itt senkim nincs a rossz emlekek vannak bennem mindenhol, Budapest nagyobb lehet hogy jobb lenne nekem ott. Van felretett penzem, arra gondoltam fel megyek, veszek ki szobat aztan keresek munkat es megprobalom elni az eletem vegre felelmek nelkul....baratkozni akarok,nyitni az olyan emberek fele aki fele ugy erzem erdemes...

Szerintetek maradjak vagy menjek?


2022. jún. 6. 12:25
 1/9 A kérdező kommentje:
22/L
2022. jún. 6. 12:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megér egy próbát BP minden szempontból.
2022. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De akár másik megyeszékhely is, akár Debrecen vagy inkább nyugatabbra.
2022. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha ilyen fiatal lennék mint te és senkim nem lenne, akkor mennék. Lehet Bp-re, de lehet kimennék külföldre, elmennék hajóra dolgozni vagy egy tengerparti hotelbe, legalább lássam a világot.
2022. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Miért gondolod hogy Pesten tudnál barátkozni?

Ott is emberek élnek, semmivel sem másabbak mint Miskolcon. Nyitni kell az emberek felé.

Egy gyárban rengetegen vannak , ott is lehet ismerkedni. De vannak programok is Miskolcon ahol lehet. Vagy facebookon barát kereső csoportban. Én is Miskolci vagyok , 2 éve jöttem Pestre a párom miatt. Semmivel sem érzem hogy könnyebb lenne itt mint ott volt.

Én is vendéglátóztam Miskolcon 10 évig és az utolsó 3 évben gyárban dolgoztam.

Nem gondolom hogy nehéz lenne ismerkedni csak nyitni kell.

De egy próbát megér ha úgy gondolod

29/N

2022. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen mas Miskolc meg Pest :D
2022. jún. 6. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem azt mondtam hogy Pest meg Miskolc ugyanolyan.

Hanem ugyanúgy emberek vannak ott is.

Nem földönkívüliek.

Mivel másabb Pesten barátkozni mint Miskolcon?

Ha Miskolcon sem megy , mert felemészt az önsajnálat a sanyarú sors miatt akkor Pesten sem lesz könnyebb.

Nyitni kell az emberek felé az élet felé és nem orrot lógatva , a szomorú sorsodat siratni minden nap

2022. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Budapest, hogy ha van elég félretett pénzed... és attól is függ, egyedül laknál egy albérletben, vagy lenne lakótárs.

Az se mindegy, milyen munkát végzel, meg milyen munkát végezhetsz.


Budapesten több a munkalehetőség, meg többfajta lehetőség van (speciális témájú boltok pl), talán könnyebben találsz olyan elfoglaltságot, ami lefoglal és így nem foglalkozol azzal, hogy nincs egy barátod se, mert ott a hobbi.

És talán úgy érdemes váltani, hogy legyen másik munkád. Lehet, felmondsz a jelenlegi helyeden, aztán Budapesten úgy esik a lépés, hogy csak 3 hónap múlva találsz munkát. nem biztos, hogy Budapesten bármilyen munkát el akarsz/tudsz vállalni.

2022. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha pedtre mész nagy esélyel kerülsz rossz körökbe. Menj nyugatmqgyarorszagra vagy egy dunántúli budai kerületbe. Drága lesz, de jobb mint Pest. Persze, a misklcon maradás is egy jó ötlet, ha van munkád. Ha nincs akkor a felül lévő opcióid vannak egy jobb élet reményében. A külföldreutazást nem ajánlanám, csak idénymunkára vagy hosszútávura. 4-5 éves kiruccanásokat tenni nem éri meg
2022. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!