Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért cserélik mindennap...

A nők miért cserélik mindennap az alsóneműjüket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 13:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Mert a férfiak nem?

Tudtommal de, mindenki minden nap cseréli.

2022. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

2-es, te beteg vagy? A fehérnemű olyankor félre van tolva, ami "csöpög" az meg nem csorog végig semmin. Vagy neked a farkadon is vegigfolyik a lé?

Egyenesen a wc-be kerül. Te meg növessz agyat.

2022. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom, #2, milyen videókat látsz? :D Normális nő azért nem pont így megy vécére.

Amúgy kérdező, a pasik nem cserélik az alsóneműt minden nap? O.o Eleve minden nap zuhanyzik/megfürdik az ember minimum egyszer, olyankor alap, hogy fehérneműt cserél. Vagy te tisztán is belebújsz az összeizzadt, szőrös, ilyen-olyan foltos alsógatyádba?

2022. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

talán, mert higénia is létezik és nem szívesen pácolódik senki ugyan abban a bugyiban napokig.


Nekünk nőknek van egy egészséges tisztulás,ami egy pici folyással is járhat,de akárhogy nézzük ugyanazt a polót sem veszed fel másnap.



Az,hogy vannak férfiak akik nem cserélnek alsónadrágot,undorító gusztustalan. Nulla higénia. Én ezt mondjuk megtudnám a páromról, páros lábbal rugnám kifelé.

2022. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
7%

"2-es, te beteg vagy? A fehérnemű olyankor félre van tolva, ami "csöpög" az meg nem csorog végig semmin. Vagy neked a farkadon is vegigfolyik a lé?


Egyenesen a wc-be kerül. Te meg növessz agyat."


Márpedig a videókon úgy zajlik le minden ahogyan fentebb leírtam. A sértegetést pedig megértem hiszen NEM KÖNNYŰ azt megemészteni ha valaki olyan dolgokat vesz elő amikről egyesek azt hiszik, hogy titok...

2022. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Talan nem a perverz baromságokat kene nézni. Mondjuk megértem, biztos meg nem láthattál nőt közelről.
2022. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Mert a pasik nem? Szerintem bugyit, alsógatyát naponta cserélni kéne. A melltartót nem cserélem naponta, hanem mondjuk kb. 3 hordás után. (persze a sportmelltartó és ha valamibe nagyon beleizzadok, kivétel)
2022. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
7%
Várjál már, és még azzal jönnek, hogy higiénia meg kultúra meg tisztaság közbe meg simán csak annyi, hogy estére csatak hugy a bugyijuk!:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2022. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
#7 ezek inkább balesetek, amiket azokon a videókon látsz... nyilvános wcben én se ulok ra a deszkara, de ez nem azt jelentu, h vegigcsurog a pisi a combomon xd altaban egyenesen a wcbe megy ilyenkor, nagyon ritkan veletlen van olyan, h a combon folyik, de ilyen eletemben 2x fordult elo max, h emiatt kicsit pisis lett a ruham... es nem ezert kell cserelni, hanem mert alapveto higienia, max vegszukseg eseten vennék fel 1 bugyit 2 nap egymas utan... es eddig ugy gondoltam, h a ferfiak is naponta cserelik, de akkor ezek szerint nem...
2022. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Másokhoz nem látok be, így csak azt tudom mondani, amit magamon látok: mindennap kell cserélni, mert biológiai felépítéséből adódóan folyamatosan nyitott terület, így természetes öntisztító funkció van beépítve. Stresszhelyzetben, nehéz tárgy emelésénél vagy csak úgy random kilökődik egy kis lé. Nem, nem bepisálok kedves uraim, hanem sima egyszerű öntisztító folyás a hüvelyből.

A toalettben amúgy a vastag fajtából 3-4 kocka papírt használok el pisihez és nem pisilem le a lábam. Permet előfordul nyilván, de nem marad úgy.

Viszont el tudom képzelni amiket írtok, mert nagy irodában, iskolázott hölgyekkel dolgozom, mégsem megy nekik a kézmosás és az öblítő gomb megnyomása, sokszor a tampon kibontással és szakszerű megsemmisítéséről sem tudnak gondoskodni.. félelmetes számomra, de állandóan le van alázva a helyiség!!! Ha van gyereketek, kérem tanítsátok meg ilyesmire is, mert nagyon nem megy!

2022. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!