Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért cserélik mindennap...

A nők miért cserélik mindennap az alsóneműjüket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 13:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%

Nincs különbség férfi és nő között e tekintetben.


Alapvető higiénia, hogy naponta tisztát kell felvenni.

2022. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
100%
Üdv én férfi vagyok de ez tök mind1. Szerintem aki bármennyire is ad a higiénára egészségre az cserél és persze leis fürdik elötte nem csak a koszos testre kell felvenni a tiszta fehérneműt és a tiszta ruhát egyaránt!
2022. jún. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
30%
Naponta miután a feleségem mindig kikészíti az újat. Előtte nem volt így. Telibeszartam a napi furdést, vagy a napi alsoing/alsonadrág váltást. Most is, de mostmár vannak követelmények. Napi fürdést azért még el szoktam lógni. Csak ha edzek azután tusolok, de ritkán edzek.
2022. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
A csajokból folyton folyik, szivárog valami. Főleg ha már idősebb vagy túlságosan szét van lőve, akkor már hengerfejes is, tömítések lazák. Persze, hogy tiszta mocsok estére mindenük. Miattuk hal ki az élővilág, mert elfürdik-mossák az összes vizet. + az elfecsérelt energia...
2022. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Meglep a kérdés, mert szerintem ma - XXI. században - egy ffi-nek is napi dolga lenne a fehérneműcsere. Magam részéről nam szívesen veszek fel egy előző napi alsóadrágot. Annak ellenére, hogy vizeletürítés után én is használok WC papírt (törlést) - bár ez a ffiaknál csökkentett hatékonyságú a hosszabb húgyvezeték miatt.

Pl.: az is kérdés számomra, hogy miért is jó a 48 órás dezodor?! Hiszen a napi zuhanyás, fürdés után nem marad hatásos egyik spray se.

Voltak nálunk vandég gyerekek németországból, ők pl. nem minden nap zuhanyoztak. Meglepett...

2022. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Peter Drag ***** válasza:
100%

Üvegtigris

- Itt mindenki hülye???

- Itt, mindenki.

2022. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
16%
Egyszerű higiénia. Ők úgy tudnak "vizelni", hogy közben-utána "összepisálják" magukat (végig csorog, csepeg, stb.) tehát estére úgy néz ki a bugyijuk, hogy...bele se jó gondolni:-))) Míg mi férfiak dolgunk közben nem ér semmihez, dolgunk végeztével pedig megrázzuk, esetleg megtöröljük és a gatyának nem lesz semmi baja. Egy férfi hetekig is el tud hordani úgy egy gatyát, hogy semmi se látszik rajta! A nőknél egy-két vizelés után már látszik... Nem beszélve a menstruálásról vagy miről. Vagy ott van az is pl. ha a természetben kell... Mi férfiak beállunk egy fa mögé és 20-25 mp. után megyünk is a dolgunkra. A nők meg még percek múlva is ott guggolnak a bokorban:-)))
2022. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
16%

25:


Emlékszem gyerekkoromban táborban voltam jópárszor (fiúk, lányok külön-külön turnus) és minket fiúkat mindig lekaptak a nevelők mert zuhanyozni nem járt senki. Csontszáraz volt a zuhanyzó. Vagy emlékszem tesi óra előtt ha lányok után mentünk be az öltözőbe mindig tudtuk, hogy mi van mert elviselhetetlen volt a dezodor szag. Nálunk meg 7.-ben az egyik srác tesi után elővett egy olyan dezodorféleséget én meg elhűlve néztem és felkiáltottam, hogy..."Tibi, mit csinálsz? Mi ez? Mindenki odanézett és rázendült, hogy..."bu*************iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!

Na, Tibi sose vette elő többet a dezodorát! A férfiak ha TÚLZOTTAN tisztálkodnak akkor bizony olyanok mint anno Tibire kiabáltunk...!

2022. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
62%

#27 a ferfi elfelejtette hogy letezik olyan hogy wc papir. tipikus


"Egy férfi hetekig is el tud hordani úgy egy gatyát, hogy semmi se látszik rajta!"

ja ha barna az a gatya, mert akkor nem latszik a feknyom

2022. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
61%
Nekem négy-öt alsógatyám van és jól is néznék ki ha mindennap cserélném! Az asszony adna is a fejemre mondván akkor mossad magad! Persze akinek van 365 db annak mindennapra jut egy.
2022. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!