Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem találom el soha a...

Miért nem találom el soha a kávém ízesítését? Vagy túl édes lesz vagy nem lesz íze.

Figyelt kérdés

Éttermekbe ritkán járok ,de ott mindig eltalálják érdekes.

Rakok bele kettő kávés kanál mézet vagy cukrot de nm lesz jó, tejjel iszom a kávét lehet sok tejet öntök bele de volt hogy kevesebbet öntöttem akkor meg olyan édes lett nem bírtam meginni. Egyedül sose találtam el az ízesítését pedig már 3 éve kávézok. Más érdekes ugyanugy 2 kávéskanál cukrot tesz bele megkérdeztem és ha más csinálja jó íze lesz.

Mit ronthatok el ennyire?



2022. jún. 6. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor mégis a tej mennyiséget változtasd. próbálgasd, hogy kicsit még teszel hozzá. aztán amikor jó, jegyezd meg, hogy kb. mennyi volt
2022. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
biztos hogy cukor a probléma, és nem simán az, hogy az éttermi kávé általában presszógéppel készül? az egy merőben más minőség, mint a csöpögtetős vagy kapszulás kávéfőző.
2022. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!