Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kérjem meg a legjobb...

Hogy kérjem meg a legjobb barátnőmet hogy csináljunk képeket? Kissé kínos...kifejtem lentebb

Figyelt kérdés
Szóval itt a nyár, gondoltam ha megyünk ide-oda a legjobb barátnőmmel, akkor csinálni kéne képeket. (mármint rólam) De olyan kínos valamiért, mikor tavaly is megkértem akkor is kicsit kellemetlen volt beállni meg pózolni, meg mintha ő nem is akart volna képet csinálni rólam... Szerintetek hogy hozzam fel ezt hogy ne legyen kínos? Ti hogy hozzátok fel akárkinek?

2022. jún. 6. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Sehogy, ne erőltesd.
2022. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Bohóckodjatok mindketten.


Nem kell komoly fénykép.

2022. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorold a pózolást akár egyedül előtte. Néha kérdezd meg őt, hogy lefotózhatod-e, keress rá valami ürügyet és akkor fordítva se fog furának tűnni.
2022. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam felvetni, hogy megmondom őszintén, hogy szeretném, ha efotózna, mert később szép lesz visszanézni és jó lesz nosztalgiázni.

Mi általában volt barátnőmmel közös képeket csináltunk, de megkértük egymást, hogy csináljon a másik képet rólunk.

2022. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!