Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számít ha egy adott embernek...

Számít ha egy adott embernek 300 vagy 30 lánk van a profilképén?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek 300 lájkos profilképei vannak,nekem csak 50-et ha elérek,Attól függetlenül uganÚgy tartjuk a kapcsolatot és eléggé kedvel engem.Vagy ez számít hogy kinek mennyien lájkolják a képét,vagy hogy hányan írnak neki meesengeren vagy szülinap alkalmából a facebook-on?
2022. jún. 6. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Ismerősök számától is függ és az se mindegy nőről, férfiról beszélünk!
2022. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés komoly, akkor én tényleg felkötöm magam az első lámpavasra.
2022. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A nőknél előfordul, hogy férfiak dugás reményében remegő kézzel nyomják a lájkot!!

(nő és nő között is van különbség, mivel ez is egy népszerűségi verseny!)

Férfiaknál leginkább népszerűség és ismerősök számának függvénye, talán azért mert a nők kevésbé ösztönlény módjára dobálják a lájkokat!

2022. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi az a lánk, de inkább tolj be egy fánk-ot. A hülye kérdések kifirkálása helyett.
2022. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít. Nem attól lesz valaki jó vagy rossz, hogy hány like-ja van. Ráadásul az fb. algoritmusa is megváltozott. Én már csak kb. a csoportokat meg r.hadt hírdetéseket látok az üzifalamon. 1-2 ismerős dolgait adja csak be. Így pl. akaratlanul nem látom a legtöbb ismerősöm dolgait, csak ha rájuk megyek. Vannak akiknek mondjuk likeolnám a képét, lehet nem barát, de mondjuk nem utálom, amolyan jó gesztus, vagy rokonét. De nem tudom, mert nem adja már be. Gondolom az enyémet sem másoknak. Így végkép nem mérvadó.
2022. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5 vsgyok: Jelentéktelen ismerősöket meg nem fogom nézegetni, mert nem érdekelnek.
2022. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez elég undi hogy a lájkokkal mérjük ki mennyire sikeres bármilyen értelemben is 😃 akinek facebookja sincs, az már alapból "gáz"? 😄
2022. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2022. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A társadalmunk online része elfajult egy ilyen irányba és ezzel nem lehet mit tenni!
2022. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt profilképem amin kb 100 like volt, mert az egyik megjelent könyvemmel voltam rajta.


Nem lettem ettől több. Ezek inkább csak gratulációk voltak olyan emberektől akikkel nem vagyok napi szinten kapcsolatban, akik csak kíváncsiak, hogy hogyan alakul az életem és akiknek így helyzetjelentést adok.


A likeok nem reprezentálják a szoros baráti kapcsolatok számát, elvégre a 100 emberből csak pár van akit felcsörgethetnék éjszaka is és segítenének - a többiek meg az apró panaszkodásaim után is már elirányítanának máshoz, mert a mi viszonyunk nem olyan mély hogy velük tárgyaljam meg a gondjaimat. És ez természetes, nem állhatsz minden valaha megismert embernek ugrásra készen.


Van 700+ ismerősöm a Facen (sokat költöztünk). Közülük kb hárman tudják, hogy januárban idegösszeomlásom volt, 1,5 hónapig lábadoztam utána és, hogy október óta nem írok.


A többiek a mai napig aktív írónőnek gondolnak és minden beszélgetésbe beleszövik azt, hogy drukkolnak nekem és, hogy az eddigi teljesítményem is szép és bár egy könyvemet se olvasták még, tervbe van véve és írom-e már a következő könyvet. És ez nekem így jó, nem akarom, hogy 700+ ember tudja, hogy mi történt velem.

2022. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!