Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on van olyan szabály,...

Facebook-on van olyan szabály, hogy rendes profilképe kell legyen az embernek? Nem tehet oda ergy darab téglát és hasonlókat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 00:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Nincs. Ha egy darab téglát akarsz Profilképnek akkor az lesz. Senki nem fog beleszólni
2021. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. De következménye nincs, ha valaki nem tartja be.
2021. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha jelented, akkor sem?
2021. aug. 18. 01:41
 4/8 A kérdező kommentje:
most van vagy nincs? valaki kettőtök közül nem tudja, de akkor miért szól hozzá?
2021. aug. 18. 01:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt rész be profilképnek amit akar. Csak megtévesztő nem lehet pl amikor magad helyett másik ember képét rakod fel mert azt jelenthetik
2021. aug. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én kiraktam Dove Cameron képét meg nevét. Tiltották a fiókom örökre
2021. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Engem az élet tiltott le örökre, mikor a saját arcképemmel evolúciós zsákutcát lökött ki a genetikai lottóként működő génbank. Adósrabszolga vagyok az élet nevű játékban. Nem kéne hitelt felvenni, tudom, de nem én bíztam a megszakításos védekezében. Legalább tudom, hogy valaki az őseim közül potens volt. Halvány vigasz. Sosem láttam azt a farkat, mert az ilyen csúnya emert kiteszik, mint én, nem beteszik neki. Beleremegek az apátia iránti vágyamba, mikor Őrá vágyom. Potens volt.
2021. szept. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet jelenteni?
2021. szept. 7. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!