Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor az emberek sok növényt...

Mikor az emberek sok növényt kidobnak, miért nem adják oda idős embereknek előtte, hogy ők engedéllyel szerezzenek örömöt maguknak eladás, díszítés formájában?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Kik dobnak ki novenyeket? Nem ertem.
2022. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, hogy egyáltalán hogy van valakinek szíve kidobni egy növényt. Ha nem is idősnek adja oda valaki, akkor ismerősnek… aki tud bánni a növényekkel és szeretettel figyelni rájuk.

Én pl attól vagyok kiborulva, hogy a nagy áruházak dobálják ki a kukába a virágokat. (Obi mellett szóljon, legalább ott van kihaló félben lévő/ “csúnya” virágok polca, ahonnan olcsóbban tudod hozni a virágot, foglalkozol vele 2 napot és helyrejön)

2022. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

??


Idős embereknek van vallalkozóinengedélyük? Vagy hogyan árulnák?

2022. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt hittem minden felesleges (étel,ruhák,használati tárgyak...stb)kukában végzi, de a mai világban adományoznak civil szervezeteknek akik szétosztják a rászorulók között!
2022. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam élő növényt kidobva, csak olyat, ami elrohadt vagy kiszáradt.
2022. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb az lebomlik
2022. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami nem kell kidobom.. nem fogok mindenkit körbe kérdezni hogy kell e neki
2022. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!