Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet olyan, hogy egy...

Hogy lehet olyan, hogy egy fodrász véletlenül belevág a vendég fülébe?

Figyelt kérdés

[link]


Ez durva, amúgy egy fodrász olló annyira éles?



2022. jún. 9. 12:45
 1/9 A kérdező kommentje:

Oké, hogy mozgolódott, de nem lehet megmondani neki, hogy üljön meg a seggén, vagy nem folytatja?

Vagy kivárni, míg nem mocorog már?

Másik meg, hogy ennyit már a 3 éves gyerek is megért, ha csak nem értelmi fogyatékos volt a vendég.

Durva az egész:(

2022. jún. 9. 12:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy hogyan?

Belemozdul a vendég és/vagy nem figyel oda eléggé a fodrász.

2022. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Uj az ollo hosszabb mint amit megszokott vagy ilyesmi
2022. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fodrásznak erre nincs ideje, mert jön a következő vendég időpontra. Elzavarni meg nyilván nem akarta, mert akkor nem fizet. Ennyire egyszerű a történet. Ez olyan mint a fogászat, ha fúrás közben felugrasz és belemegy a fúró a szájpadlásodba, az már a te hibád.
2022. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd legközelebb nyugton marad a 30 éves óriáscsecsemő.
2022. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én kiskoromban mindig féltem, hogy levágja a fülemet:) Lány létemre anyám mindig fiús hajat vágatott nekem, és valahogy gyerek fejjel olyan nagynak tűnt az az olló.

De az is igaz, hogy moccanni sem mertem.

Amúgy szerintem is a vendég hibája, de baromi gáz az egész:(

2022. jún. 9. 13:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Vitathatatlanul a vendég hibája, hiszen minek mozgolódik? Viszont a fodrászt sem értem, biztos kapkodott, mert szerintem alap lenne hogy a vendég füle körül lassan és óvatosan vágja a hajat, hogy véletlenül se legyen baj. Nekem legalábbis ez lenne a normális :(
2022. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ollóval dolgozik :D persze, hogy éles, hajat vágni nem lehet xar ollóval, mert nem lesz szép egyenes a végeredmény, és a haj is előbb lesz töredezett.
2022. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En tetovalo vagyok, elkepzelni nem tudjatok hanyszor ment volna mar felre vonal ha nem figyelek, mert a vendeg a telefonjat baxtatja, leejti, utanakap, nem szol hogy megvakarna a segget, stb.
2022. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!