Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hazudtól már most meg ?

Miért hazudtól már most meg ?

Figyelt kérdés
Még nem írtam alá a szerződést de már össze vissza hazudik a nő akitől bérlem a helységet.közöltem vele ,hogy nem ezt írta tegnap este amit más is olvasott és le tagadja és még én vagyok a hulye ! Én támadom, nem támadtam csak szóvá tettem ,hogy eleve miért kell 2 napot várnom a válaszára ,én már pakolnék be ,erre ő a főnök az egyik cégnél (nem értem mi közöm hozzá)és nagyon kemény fizikai munkát végez.Értem,más is dolgozott 12-16 órában fizikai munkát mégis sikerült megemelni a telefont vagy legalább 2 szót válaszolni .Miért csinálja ezt velem ? Tényleg velem van a gond? N31
2022. jún. 10. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Az olyan embert, amelynél már az sem igaz, amit gondol, már az első incidens alkalmával sorsára kell hagyni, - nemhogy molyolni velük és idegesíteni a kisstílű linkségein magadat! Probléma esetén ott a kezedben az írott "szerződés", - aztán nincs az a bíróság, amelyik mellé állna (és ezt a legtöbb szélhámos is tudja)! Engem a feleségemmel együtt egy szélhámos bandának sikerült lehúznia pénzre, de - csodával határos módon - AZONNAL "KISORSOLT A SZÁMÍTÓGÉP" minket (és viszonylag kicsi veszteséggel tudtunk kiszállni egy "lakások eladásából" pofátlanul gazdagodó szélhámosságból), amikor meglengettük nekik a nagy nyilvánosság bevonását a média bevonásával!
2022. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!