Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha jófogáson árulsz egy új,...

Ha jófogáson árulsz egy új, használatlan pólót és a képen még fel volt címkézve, de amit el küldtél azon már nem volt rajta mivel le vágtad és a vevő meg hazudtól, hogy ez nem is stb. az ilyen csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Az ilyenekkel mit lehet tenni ?

Meg akarja tartani a pénzt is és a terméket is ?

Segítsetek kérlek,mert háborúzik velem a semmin !

Látta a képen is, akkor minek vette meg?


2019. dec. 17. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Most azt kapta a vevő amit a képen látott, vagy sem?

Ha a fotón rajta volt a címke a pólón, akkor a vevő azt és úgy vette meg. Minek vágtad le fotózás után? Igy a vevőnek van igaza, nem azt kapta amit a képen látott és amit a kép alapján megvett.

Pénz vissza a vevőnek és a póló vissza neked, ha igényt tartasz rá és állod a visszaküldés díját is, merthogy a te hibádból van az egész cirkusz.

2019. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Le vágtam igen mivel ugy indult az egész ,hogy el viszi 2 napot vártam a válaszra ,hogy kell e vagy sem ,ugy voltam már vele, akkor nem adom el és le vágtam róla ! Már elnézést ezért is,de akár hányszor vettem valakitől bármit ,nem vártattam napokig a válaszalla hanem akkor beszéljük meg az utalást és a postázást ...szerintem ez így működik normálisan !
2019. dec. 17. 22:51
 3/16 A kérdező kommentje:

És akkor mi van ,ha nem úgy kapom vissza a terméket ahogyan el küldtem ?

PL sérülten ?

Mellesleg a posta költség nem engem terhelne ! Csak úgy szólok !

2019. dec. 17. 22:53
 4/16 A kérdező kommentje:

ÉRTELMEZD MÁR AZ EGÉSZET !!!!

úristen ....LÁTTA IS a címkét, benne is volt ...ÉS MEG HAZUDTÓL HOGY EZ NEM IS AZ A MÁRKA MERT NINCS BENNE A CÍMKE ..nevetséges és gusztustalan !

MELLESLEG NEM VÁGTAAM LE AZ EGÉSZET RAJTA LÓG félig az emblémája szóval nem hazudtam hanem meg hazudtól !

2019. dec. 17. 22:57
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj de hiába háborogsz, nincs igazad. A fotón szereplő állapotban hirdetted a termeket, és abban az állapotban kell átadnod a vevőnek ahogy a fotón volt.

Ha eladtad, utána semmit nem vághatsz le róla, különben joggal mondja a vevő hogy nem azt kapta amit megvett.

A lebonyolításra pedig 10 nap nagyjából elfogadott, de az 5 munkanap mindenképp. Két nappal nem is értem mi bajod.

Mivel nem tudod a fotón szereplő állapotban átadni a termeket a vevőnek, így miattad hiúsult meg az üzlet, vissza kell fizetned a vevő pénzét a postaköltséggel együtt, és azon felül ha kéred vissza a termeket akkor külön meg egyszer a visszaúti postaköltséget is. És mivel gondolom a vevő is előre fizetett, most te fizetsz előre (termék ára + oda-vissza postaköltség), a vevő utána (a te pénzedből) küldi vissza neked a terméket.

2019. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Dolgoztam kereskedelemben es hany ilyen hulyevel futottam ossze te jo eg... Nincs joga reklamalni. A legtobb ilyen vevo csak direkt kotekedik es vegso soron az ingyen polora jatszik. O is tudja, hogy ugyan az a polo es nem lett atverve. Bar ahogy tapasztaltam tenyleg van az a szuk kissebbseg aki nem rosszindulatbol hisztizik az eladoval hanem tenyleg annyira kompletten hulye, h nem birja felfogni, hogy nem lett atverve. Gyanakvoak. A lenyeg, hogy sikerult belefutnod egy problemas, kotekedo emberbe. Te semmit nem rontottal el. Ha a cimke rajta lett volna akkor masba kotott volna bele. Ha valami problemaja van akkor penz vissza, ruha vissza es ennyi. Nehogy mar ingyen add oda neki a polot, mi a fenet kepzel?! Meg ingyen akarja a polot... Ehhez mar kell pofa. Mint mondtam: ha nem tetszik neki akkor amint visszautalta a polot megkapja a penzet. Ne bizz benne, ha te kuldened vissza elobb a penzt akkor ugy eltunne a poloddal, mint a kamfor. Sajnos van egy ilyen suttyo reteg aki azt hiszi mindent megtehet. Az ilyenek mindenkit hulyere akarnak venni, csak neha sikerul nekik:(
2019. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
a postakoltseget meg nehogy te alld mar, ahogy az utolso okoskodik. Ha valaki nincs megelegedve a termekkel akkor meg a nagyaruhazaknal is a vevot terheli a postakoltseg. O reklamal, fizessen o. Egy polo miatt meg jogi lepeseket se tehet, mert kirohogik. Ha arcoskodni akar akkor adja fel szepen a polot postan, fizesse ki ennek a terheit es kesz. :D az meg kulon vicc, h eltunik napokra... Nem veletlenul csinaljak ezt...
2019. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Ja igen. Nehogy hallgass arra a kedves jotanacsra, hogy te utalj eloszor es utana igenyeld vissza a termeket... Mint mondtam az ilyen vevok az ingyen termekre jatszanak, ha megkapta a oenzet te onnantol sose fogod latni a polot. Foleg, ha roma. Mondom, normalis ember az ilyenen nem balhezik. Ha markas akkor a markajelzes nem csak a cimken latszodik altalaban.
2019. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
A vevő tényleg nem azt kapta amiért fizetett, tehát neked vissza kell venned a terméket és visszaadni a pénzét. A képen rajta volt a címke, a vevőt gondolom nem tájékoztattad arról, hogy levágtad, szóval itt te vagy a hibás.
2019. dec. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Akkor lenne igazad ha elküldés előtt szóltál volna hogy időközben levágtad a cimkét,ha igy is kellet volna neki akkor nincs joga reklamálni,ha nem szóltál akkor neki van igaza.Itt most nem arról van szó hogy ugyanaz a póló vagy sem,nem úgy küldted ahogy a fényképen van ,ennyi.
2019. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!