Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek,akik hisznek a statisz...

Emberek,akik hisznek a statisztikában is!Miért van az,hogy valakit kispéciztek,mert a szüleivel él ha?

Figyelt kérdés

Ha ebben az országban a fiatal felnőttek(25-29 évesek is)

53%-ban a szüleikkel élnek?

Tán azok szerint,akik szerint 100 munkahely van négyzetméterenként,és csak annyi dolga van az embernek hogy kiválassza azt a helyet,ahol külsőre,korra,tapasztalatra,nemre nem ítélkeznek,és 1 milliót adnak azok szerint ez nem igaz.

Mert már láttak 1-2 ellenpéldát.

Mert hát így bőven lehet haza adni százezreket,és simán lehet 16 óra munka után ápolni a szülőket...


2022. jún. 12. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni embereket ne vedd komolyan, nem az átlagot képviselik. Itt tök mindegy, hogy milyen vagy és mit csinálsz, 10-ből kb. 8 ember azért jár fel, mert frusztrált és úgyis utálni fog.
2022. jún. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jogos,de felőlem válaszolhat olyan is,aki nem ért egyet.

Illetve olyan is,aki szerint a statisztika hibás,vagy bármi.

Nyilván lesz ilyen,de olyanok is akik valamiféle logikusságra hasonló választ próbálnak összekovácsolni.

2022. jún. 12. 01:39
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, hogy a kérdésedhez megfelelő személy vagyok e. Áruld el, hogy konkrétan milyen statisztika/ felmérés eredményét veszik igaznak azok, akiknek a válaszára kíváncsi vagy?
2022. jún. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Azért pécézik ki a szülőkkel lakókat, mert az ő szüleik a pcsájuk alá toltak egy lakást. Úgy meg aztán könnyű pofázni.
2022. jún. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Mi köze a statisztikáknak (eleve milyen statisztikáknak), ahhoz, hogy te nem találsz munkahelyet. Ami az eddigiek alapján nem csoda
2022. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. Leírtam.
2022. jún. 12. 17:15
 7/8 A kérdező kommentje:

4. Ez érthető is,de dolgozniuk muszáj.

Gáz,víz,villany nincs a semmiből.

Ha albiban laknának,max kevesebb lenne a hely meg lehetőség dolgokra.

De akkor is éhenhalnának.

Mennyi a rezsi egy családiháznál,vagy egy kisebb albérletben...

2022. jún. 12. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
azt kérdeztem, konkrétan milyen statisztikáról van szó és nem, nem írtad le. Lehet ezt is lepontozni, vagy esetleg válaszolhatsz is. Szerintem többünket érdekel. Szóval a konkrétan az azt jelenti, hogy a statisztikádat valahol valaki egyszer elkészítette, publikálta, de pedig meg tudod hivatkozni. Enélkül a kérdésed csak hiszti.
2022. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!