Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt válaszoltok...

Mennyi idő alatt válaszoltok vissza valakinek a legelfoglaltabb időpontban, ha az illető fontos nektek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 07:58
A kérdező szavazást indított:
1 óra alatt ha pusztuljon is, megírom neki legalább, hogy elfoglalt vagyok
Nem nyitom meg rögtön, de néhány óra alatt maximum
Általában nap végén, nem érdekel, ha többször pittyeg, mert tudja, hogy ilyen vagyok
Van, hogy napokig nem írok vissza (hiába fontos?), nem ez határozza meg
Nagyon változó (kommentben)
25 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre, kérlek őszintén!

Köszönöm.

2022. jún. 12. 07:59
 2/12 anonim ***** válasza:
2022. jún. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
WTF??? Nem XD
2022. jún. 12. 08:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor időm van. Lehet, hogy azonnal, vagy órák múlva.
2022. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Általában amikor van egy szabad percem munka közben. Legrosszabb esetben megírom gyors, hogy annyi a dolgom, hogy nem érek a végére. Aztán ha végeztem akkor jelentkezem.
2022. jún. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kérdeznek hogy mi kell a boltból, jó lesz-e ez ebédre, hol van ez vagy az, akkor azonnal. Minél rövidebben, de várják a választ rá, szóval igyekszem.


Ha valaki mesél vmit akkor van hogy csak elolvasom, órák múlva válaszolok.


Ha valaki megkérdezi mizu, vagy csak írkál, akkor van hogy másnap.

2022. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hív felveszem, mert gyanítom hogy fontos. Ha meg ráér akkor ír. Ezt minden ismerősömnek elmondom, eddig nem volt belőle baj.
2022. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én munka közben többnyire nem tudok azonnal visszaírni. Szóval amikor van rá lehetőség akkor. Néha 10 perc, néha fél nap.

De ezt tudják, nincs hiszti, hogy ménemírtálvissza.

2022. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki az, mit akar és éppen mennyire vagyok elfoglalt
2022. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozó felnőtt ember vagyok, és ezt a környezetem is érti.



Meg melóban ha éppen nyakig be vagyok öltözve sterilbe akkor nem fogom felvenni a telefont.

Ha éppen nem, akkor persze, válaszolok.


Általában az etikett az, hogy napi csevegésként csak üzenetet írunk egymásnak, spontán hívni csak vészhelyzetben szoktuk egymást.

Ha csak beszélgetni akarok valakivel, akkor előtte írok neki, hogy lehet-e veled most beszélni, hívhatlak-e, és ő megmondja, hogy ja, csak 3 után lécci, most dolgom van.


Ez a normális felnőttek között.


De nagyon nem bírom azokat, aki ezeket a "vészhelyzet" szituációkat abuzálják, általában elég gyorsan eltávolítom az életemből.


Hajnal háromkor ha hirtelen rádjön, hogy most szívfájdalmad van, vagy ha valaki csúnyán nézett rád a metrón, az nem egy ilyen hanyagolhatatlan probléma. Aki ilyenekkel hülye időpontokban hívogat, és hisztizik, hogy nem válaszolok neki azonnal, na az gyorsan tiltva lesz.

2022. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!