Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ilyen helyzetet hogyan...

Egy ilyen helyzetet hogyan kell a legjobban lereagálni?

Figyelt kérdés

12 éves unokahúgomat bámulta egy öregebb fazon, én ezt hírtelenjében úgy reagáltam le, hogy elkezdtem vissza bámulni az öreget arra gondolva, hogy így majd észreveszi, hogy mennyire gáz, amit csinál. Habár nem vette észre, hogy nézem, de hálistennek elment magától egy 5 perc bámulás után. Nem most történt az eset amúgy, de nem is olyan rég, viszont azóta is gondolkozom azon, hogy vajon jól tettem-e, hogy nem szóltam rá az öregre, hogy rohadtul gáz, amit csinál.


Ja és még mielőtt valaki elkezdené, hogy lehet azt hitte az öreg, hogy idősebb: NEM! Csinos, szép lány az unokahúgom, de nem egy fejlett lány, a feneke sem formás, úgy néz ki, mint egy átlag 12 éves. Azt elismerem mondjuk, hogy elég "nagylányosan" akart öltözködni.


20/F



2022. jún. 12. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem biztos, hogy meg akarta dugni, lehet épp az lepte meg, hogy neki is van ilyen korú unokája és nem így öltözködik, viselkedik...
2022. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Egyébként az öregnek nem volt kifejezetten az a perverz nézése, az igaz, hanem inkább ilyen büszke nagyapa szerű feeling-je volt, úgyhogy nem azt mondom, hogy feltétlenül ráizgult vagy hasonló, de miért kell bárkit is ilyen feltűnően emberek közt bámulni? Azért annyira nem volt durva az öltözködése, semmije nem látszott ki, inkább csak a magassarkús csizma(vagy minek nevezik ezt) volt túlzás az ő korában még.
2022. jún. 12. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Állj, ülj közéjük, hogy ne lássa, nem tudja bámulni. Ha ez nem megy, akkor menjetek arrébb, hogy ne lássa.
2022. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

De miért gondolod hogy akart volna valamit?

Lehet csak nem hitte el, és szörnyülködött, hogy mennyire nem odavalóan öltözködik a gyerek

2022. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Konkrétan leírtam a 2-es válaszomban, hogy inkább tűnt egy büszke öregembernek, mint egy perverznek vagy egy olyan faszinak, aki szörnyűlködik azon, amit lát. De mindegy miért bámulta, senkit nem kell ilyen feltűnően meg félreérthetően megbámulni, főleg nem egy gyereket.
2022. jún. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!