Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartom mostanában...

Miért tartom mostanában röhejesnej a legtöbb tiktok videót?

Figyelt kérdés

Egy ideig szerettem nézegetni őket de manapság úgy veszem észre,hogy mindenki ugyanazt csinálja,táncolja..ugyanarra a zenére ami számomra olyan szinten szánalmas hogy az hihetetlen. Szekunder szégyent érzek lassan az összes videónál. Főleg a táncosoknál. Miért nem látjuk,hogy viccesek az emberek manapság?

Mármint vannak ezek a trendek es mindenki azt hiszi,hogyha o is csinálja akkor az érdekes. De miért?

Annyira nárcisztikus világban élünk szerintem. Mindenki magát mutogatja és folyamatosan azzal vagyunk elfoglalva,hogy másokat “nézünk”.

De ez miért jó..?

Én gondolom rosszul?


2022. jún. 12. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A jóslást kihagytad. 🤣
2022. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van akit azért nézek, mert tényleg vicces na de a legtöbb tényleg csak utánzat amin nem is szoktam nevetni csak inkább megvetéssel nézek rájuk.
2022. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az a legtöbb tiktok videó, röhejes.
2022. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A tiktoknak van egy bizonyos algoritmusa ami azt jelenti, hogy a régi likolt videók alapján fog új videókat dobálni. Ha unalmas szar videókat likolsz, akkor ez csak a te hibád. Meg ott van az is ha a magyar tiktok eléggé korlátozott, így kevesebb a videó gyártók száma. Én kb 3 hónapja el kezdtem edzeni, és az összes platformon amit használok edzésel kapcsolatos tartalmat akartam látni, így ha ki ugrott egy edzésel kapcsolatos videó ami tetszik, akkor meg néztem az egész videot, likoltam, kommenteltem, be tettem a videót kedvencek közé, le töltöttem a videót és rá mentem az adott videós többi videójára és be követtem őket. Most pedig a 98%-a a tartalomnak amit a tiktok ki dob nekem valamilyen formában az edzéshez fűződik.
2022. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem is dobál be az algoritmus táncolós videókat. Funfactek, kreatív cuccok, edzés, kutyák meg poén videók szoktak lenni csak. Max az zavar, hogy századszorra hallom ugyanazt a zenét.
2022. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy újraregisztráció megoldhatja a problémát, ha gyors és egyszerű megoldást szeretnél.
2022. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első regisztráció után pénzes cigányok jöttek fel akik autókkal rajoltak, valamint hülyegyerekek akik szintén autókkal rajoltak.

Aztán az, hogy valami kopasz idióta vett egy neonzöld land rovert és majd könnyekre fakadt érzelmes zene mellett mert ez volt az álma.

Na nekem ennyi volt a tiktok.

2022. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!