Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, mikor nem szeretnétek...

Lányok, mikor nem szeretnétek beszélgetni ?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy csak válaszolgasson valaki, vagy kényszerből beszélgessen velem.

Hogy tudom eldönteni hogy akar-e vagy sem?


2022. jún. 14. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok ember 1-2 év kiismer lekopik, ezt el kell fogadni.

Ha rákérdezel sok esetben megkaphatod, hogy akkor hagyj itt te is.

De minden korosztálynak és időszaknak megvan a maga kis furasága hidd el, mostanság elég sokan zárkózottak és szar hangulatba vannak, bizalmatlanok..

De lesz ez még jobb is nyugi, meg lesz ez még ígyse.

2022. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem figyeld meg, h:

•mennyi ido utan valaszolgat, ugy altalanossagban. Mert ugye lehetnek mimdenkinek elfoglaltabb idoszakai, de az beszedes, ha peldaul mindig csak napokkal kesobb valaszol.

•Mennyit ir altalaban. Tehat szukszavuan, tomondatokban valaszolgat, vagy adott esetben reszleteket is.

•S hogy o magatol ir-e neked, vagy csak valaszol.

2022. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem onnét lehet észrevenni, ha a másik is érdeklődik irántad beszélgetés közben, tehát nem ül el nagyon.

Én például utálom a chit-chateket, ez a szia mizu, nemsok, veled.. De szerencsére már ki is nőttem azt a korosztályt, de idősebb fejjel is vannak ilyen üres dumálások. Na ott már tudom, hogy nem fog érdekelni az illető. És akkor meg ugye írogatni minek.

Akivel valahogy természetesen jön ez a flow, sok a közös téma, hobbi, akármi és lendületes, na az nagyon jó, pláne ha társul mellé az azonos HUMOR! Na igen.


Szóval: nem feltétlenül rajtad áll, vagy bukik ez. Ja és persze, ha egy srác egyből nyomulgatna, vagy erőltetne valamit, nem is hagy engem beszélni annyira nyomatja magát előre, az egyből egy red flag nekem, de a nők nagy részére ez elmondható.

2022. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehéz eldönteni mert személyiségfüggő. Valakit mindig "beszéltetni kell", mert rendkívül zárkózott, lehet beszélgetni vele, de mindig a másiknak kell hoznia a témákat és önmagától nem dob be semmit, új irányt sem szab a beszélgetésnek. "igen", "nem", "értelek", "tudom", "hát van az úgy...", "értelek" stb, ilyeneket mond.

Szerintem mivel senki sem ugyanolyan, nehéz univerzális "mikor nem akar beszélgetni"-típusú recepteket adni.

2022. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. Van az úgy, hogy van akivel minden közös és elhal.

Ui. van olyan ember aki a szia mizu kategória, de valami agyatlan fas zsággal legalább a szar kedvemet jobbá teszi.

2022. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem személyes az, ha valakinek épp nincs kedve beszélgetni. Nálam ez akkor van, amikor épp csinálok valamit és nem is vagyok gépnél (telefonon nem szeretek pötyögni sokat).


Pl. ha olyankor írnak, amikor épp sétálok, színházban vagyok, utazok, olvasok, TV-zek..., akkor vagy nem is válaszolok, vagy ha fontos, amit írtak, arra visszaírok, de nem beszélgetek. Sokszor csak órán, vagy telefonon látom, hogy írtak, olyankor biztosan nem érek rá cseverészni.


Gépnél ülve is van, hogy dolgozom (home office itthonról), olyankor sem igazán tudok mélyebb beszélgetésekbe belemenni.


És még egyszer: ez nem azon múlik, mennyire kedvelem azt, aki írt.

2022. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Mondjuk ebbe van valami, én speciel bárkivel elbeszélgetek amíg nem akar kutyaként kezelni.
2022. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gépiesen faggatnak, nyilvánvalóan nem akarok válaszolni egy idő után
2022. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!