Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy nem kérdeztek vissza egyszer sem, hogyha még szeretnétek is beszélgetni?

Figyelt kérdés

Többször találkoztam már olyan lányokkal, akik írták is, hogy szívesen beszélgetnének, meg satöbbi, de aztán mikor oda került a sor, par kerdes utan mindig megunom, mert csak valaszolgatnak, es egyszer nem kerdeznek vissza xd

De aztan ha nem kerdezek akkor a kovetkezo kerdesig felszivodnak (ha egyaltalan nem jon kerdes, majd masnap irnak csak xd)

21/F



2021. jan. 10. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretnének beszélgetni.
2021. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdekelsz
2021. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak, de haverkodnak szivesen
2021. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ezeknél a lányoknál te kérdezted meg, hogy van-e kedvük beszélgetni és nem csak úgy maguktól írták. Ha pedig ilyen direkt módon rákérdezel, nem sokan fogják azt mondani, hogy “nem, nincs kedvem”, mert úgy már ők lesznek a bunkók ebben a sztoriban.


Bár aláírom, hogy így sem túl kedvesek.😄


19L

2021. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4: Pont multheten volt ilyen beszelgetesem, hogy a lany irta, szia, akarsz beszelgetni?

En mondtam, hogy okes...

Aztan jott a fent leirt szitu xD

2021. jan. 10. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem érdekled őket eléggé ahhoz, hogy törjék magukat. Csak egy unatkozásra alkalmas eszköz vagy a számukra. Najó, ez nagyon csúnya megdogalmazás. :D

Vannak emberek akik nem tudnak beszélgetni. Ha élőben kell akkor is ez a helyzet valószínűleg, beszélnek és várják, hogy kérdezzék őket. Nem tudják, hogyan kell beszélgetni, nem is nagyon érdemes velük próbálkozni. (Lány vagyok és nem általánosítottam, csak erről az embertípusról beszéltem.)

2021. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt ertem, hogy unatkoznak xD

De akkor miert van az, hogy akkor is ramirnak, amikor csinalnak valamit? XD Akkor igazan nem unatkoznak 😂

De aztan, amikor tovabbviszem a beszelgetest, ok egyszer nem kerdeznenek vissza 😂

Aztan meg azt mondjak hogy nem meselek soha semmit xd

Amugy koszi a valaszt :D

2021. jan. 10. 17:49
 8/11 A kérdező kommentje:

Es aztan, amikor meselek, olyan temat meselek, ami tok altalanos, tudna hozzaszolni, visszakerdezni, de nem teszi.

De ha en kerdezek valaszol egybol xd

Ki erti ezt 😂😂

2021. jan. 10. 17:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak, a másik meg nem tudnak kérdezni vagy nem is akarnak, nem kíváncsiak rád, nem erőltetik meg magukat. Jönnek a hülyeségükkel, hogy mit kérdezzenek, vagy nem akarnak udvariatlanok lenni, hogy olyat kérdeznek, meg a legjobb azért nem kérdez, mert azt hittem most rólam van szó és akkor úgyis kérdezel, amire kíváncsi vagy. De a legtöbb lánnyal ez a probléma, hogy nem tudnak kommunikálni, nem eléggé kíváncsiak, vagy azt hiszik, mindig a fiúnak kell kérdeznie. Élőben is ugyanez van, egy szórakozóhelyen, vagy bárhol máshol.
2021. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi! :D
2021. jan. 10. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!