Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire tud egy nő megkarmoln...

Mennyire tud egy nő megkarmolni,ha természetes erős körmei vannak és tiszta erőből karmol?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy barátnőmmel,buktam a fogadást,azt mondta 5 percre feküdjek le neki és a körmeit végighúzza a hátamon tiszta erőből. Mennyire sérülhetek meg?

2022. jún. 14. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy lejön a bőr felső rétege, esetleg vérzés, pár hétig varas lehet.
2022. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ettől a csajtól menekülj, mert nemnormális.
2022. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]

A csaj körme ilyen

2022. jún. 14. 15:44
 4/14 anonim ***** válasza:

"természetes" lol

De valószínűleg vérezni fog ha teljes erőből karmol.

2022. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Ez már karom b"szki.


Nekem teljesen tövig vágott természetes körmöm van (a munkám miatt nem lehet hosszú), mégis másfél-2 éve meg tudtam karmolni magam teljes erőből egy jó hosszú csíkban, úgy, hogy még mindig látszik!!


Ne játszatatok ilyen hülyeséget. Meg tud maradni a nyoma.

2022. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a húst is leviszi, ha valóban erőből csinálja! :D
2022. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
10+ éve volt egy vadabb szexünk a férjemmel. Azóta is a hátán díszeleg a körmöm nyoma, heges maradt. Pedig jóval kisebb körmöm volt, mint a képen a csajé. Annyi biztos, hogy vérezni és csípni fog nagyon, nem fogsz tudni háton feküdni és a vékony póló is nagyon fog zavarni. Nameg el is fertőződhet, hiszen a köröm alatt baktériumok és kosz van. Most mondanám, hogy ne legyetek hülyék, de ti tudjátok...
2022. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Én soha a büdös életbe nem értettem ezt az értelmetlen baromságot, hogy a pasast szét kell karmolni dugás közben, ezt csak komolyan ilyen szadibb gondolkodásúak csinálják szerintem. Én mindig mondom előre minden csajnak, hogy "Figyu, csak arra kérlek, hogy ne karmolj, mert azt nem szeretem."
2022. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
#8 7-es vagyok. Ne haragudj, a válaszod hozzám fűzödik? Nem szokásom karmolni, ittas állapotban lévő tini voltam akkor még. Szerintem meg az a fura, ha valaki sosem szexelt úgy igazán, csak összebújósan, lágyan szeretkezik... 🤔 Dehát nem vagyunk egyformák.
2022. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

8-as,ha a pasi húzhatja a hajam és fenekelhet, akkor harapdálhatom és karmolhatom 😉

Megjegyzem, még egyik oldalról sem volt erre panasz. Te vagy azelső férfi, akitől ilyet olvasok 🤷🏻‍♀️

2022. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!