Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érzem magam jobban,...

Miért nem érzem magam jobban, ha nehezen, de elsírom magam?

Figyelt kérdés
Régen volt, hogy könnyebben jobban éreztem magam sírás után, most ha néha napján megesik nyoma nincs ilyennek. Nem tudok sírni már ezt is elvesztettem ..? :/

2022. jan. 27. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ miért sírsz. Nem minden sírás okoz megkönnyebbülést.
2022. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert mehetek esküvőre.
2022. jan. 28. 00:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért házasodsz, ha nem akarsz? Nem értem.
2022. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem írtam ilyet! Nem értem?
2022. jan. 28. 00:49
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem te házasodsz, akkor miért sírsz azért, mert mehetsz esküvőre? Meg amúgy is miért lenne kötelező.
2022. jan. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem hivtak meg.
2022. jan. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy "mert mehetek esküvőre" .... nem azt hogy NEM.
2022. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Örülök az esküvőnek, örülök neki, hogy úgy tűnik egy régi nagyon jó barátom megtalálta a párját, boldogságát céljait, sikeres az életben.


Nálam pont homlokegyenes ellenkező a helyzet sajnos és egyre kisebb rá az esélyem, hogy jó irányba fog valaha is változni. :/ (Tegnap küldött a közösségi média felületén üzenetet írásos és képi formában egyaránt.)


..Gondolj bele ilyen helyzetbe elmenni esküvőre is tényleg jó és közeli barátod esküvőjére. (Régen kiment külföldre utóbbi évtizedben, ha 2 -3 szór, ha személyesen összefutottunk.)

2022. jan. 28. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, és ne hasonlítsd magad hozzá, mindenkinek más az élethelyzete. Nem tudhatod, te mikor találod meg az igazit, lehet akkor, amikor a legkevésbé számítasz rá.
2022. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Örülök neki azzal kezdtem. (Persze, hogy van benne "irigység" "összehasonlítás" magammal szemben ez természetes, akkor is lenne, ha úgy érezném volt, van értelme az életemnek sínen lennék, nem folyamatos vakvágányon.)


Nagyon magányosan alig kimozdulva az életkedv hiányával létezve, lényegében teljesen sikertelenül élve úgy, hogy nem fiatalodok az időt nem tudom visszaforgatni az életemben érzésem szerint sajnos soha.

2022. jan. 28. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!